Darmowe transmisje meczów. Jak to działa?

923

Niektóre legalne firmy bukmacherskie oferują swoim graczom darmowe transmisje meczów. Czy rzeczywiście tego typu produkt jest dostępny za darmo i co trzeba zrobić, by z niego korzystać?

Darmowe transmisje meczów. Jak to działa?
Darmowe transmisje meczów. Jak to działa?

W naszym kraju na ten moment funkcjonuje tylko kilka marek bukmacherskich, które na swoich stronach pozwalają na oglądanie streamów z wybranych wydarzeń sportowych. Legalne oglądanie meczów w internecie jest ostatnio coraz popularniejsze i dlatego warto napisać o nim coś jeszcze.

Oczywiście, jeżeli nie chcemy oglądać za darmo, a wolimy płacić za transmisje, możemy wykorzystać kod promocyjny Eleven Sports i aktywować tam jeden z dostępnych pakietów. Trzeba mieć jednak na uwadze, że na kanałach Eleven nie znajdziemy tak wielu transmisji, jak w przypadku telewizji bukmacherów.

W darmowych transmisjach meczów nie ma żadnych haczyków. Wystarczy tak naprawdę jedynie dokonać rejestracji na stronie, gdzie streamy są dostępne. Wszystkie wydarzenia sportowe pokazywane są zazwyczaj w dziale z Zakładami Na Żywo.

Na ten moment bardzo wiele spotkań można oglądać live za darmo na stronie bukmachera Fortuna oraz Forbet. Przypominamy, że w każdym z nich do wykorzystania są specjalne kody promocyjne!

Nic nie wskazuje na to, by bukmacherzy mieli w najbliższym czasie zrezygnować z oferowania streamów. W końcu przyciągają one naprawdę sporo nowych użytkowników, a oto właśnie chodzi!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl