Fortuna czy Betclic – który bukmacher jest lepszy?

Do wyboru masz dwa portale do obstawiania – albo Fortuna, albo Betclic. Na którego z nich padnie twój wybór? Jak myślisz, który bukmacher jest lepszy?

Fortuna czy Betclic - który bukmacher jest lepszy?
Fortuna czy Betclic – który bukmacher jest lepszy?

Co lepsze – Fortuna czy Betclic?

Przy zakładaniu konta bukmacherskiego wielu graczy zastanawia się nad rejestracją w więcej niż jednym miejscu. Jest to jakieś rozwiązanie (nawet całkiem rozsądne!), ale trzeba mieć na uwadze, że w ostatecznym rozrachunku zawsze gra się przede wszystkim w jednym portalu.

Fortuna czy Betclic – który z tych bukmacherów jest lepszy i dlaczego? Nie można tego sprowadzić do prostej odpowiedzi, gdyż byłoby to krzywdzące dla obu stron. Trzeba pamiętać, iż nie ma buka idealnego tak samo jak i takiego, w którym wszystko źle funkcjonuje.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bukmacher Fortuna oferuje przede wszystkim wyższy bonus powitalny na start. Szybciej też zakłada się w niej konto, a oferta jest dostępna także w punktach stacjonarnych i w wersji mobilnej.

Bonusy powitalne u bukmacherów. Który wybrać?

Jeżeli chodzi o Betclic, wyróżnia go cashback 500 złotych, czyli najwyższy na rynku, oraz ogromna liczba zakładów w ofercie. Na plus zasługuje u niego też aplikacja na smartfony i tablety, która cieszy oko i spełnia swoje zadanie w stu procentach.

Nie można porównywać tych buków jeśli chodzi o mecze za darmo, kursy bukmacherskie czy promocje. Tych ostatnich i tu, i tu jest całkiem sporo, notowania są różne w zależności od dyscyplin, a transmisje wydarzeń sportowych – dostępne w każdym przypadku!

Początkowo warto chyba przede wszystkim skupić się na bonusie. Jeżeli bardziej odpowiada nam cashback, powinniśmy zdecydować się na Betclic.

A gdy przy pierwszej wpłacie chcemy zaszaleć kwotą przelewu, na pewno Fortuna i jej premia od depozytu numer jeden jest znacznie korzystniejsza!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce