Freebety eWinner na puchary. 90 PLN do zgarnięcia!

Na stronie bukmachera eWinner pojawiła się specjalna promocja, w której przez trzy dni można odbierać freebet. Jak odebrać nawet 90 PLN na obstawianie?

Freebety eWinner na puchary. 90 PLN do zgarnięcia!
Freebety eWinner na puchary. 90 PLN do zgarnięcia!

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem w eWinner

W sierpniu, podobnie jak ma to miejsce zazwyczaj, kluby piłkarskie z całej Europy rywalizują o miejsce w europejskich pucharach. W sezonie 2021/2022 jest jeszcze więcej zaproszeń do wygrania, ponieważ UEFA uruchomiła swój nowy projekt – Ligę Konferencji. To sprawia, że na początku ósmego miesiąca w roku nadal mamy w grze aż trzy zespoły z Ekstraklasy, z czego jedna już na pewno zagra w którymś z turniejów.

Wystarczy obstawiać mecze online, by mieć szansę na zdobycie nie jednego, ale aż trzech specjalnych freebetów u legalnego bukmachera eWinner. Co równie istotne, oferta specjalna dotyczy eliminacji do europejskich pucharów, a więc typerskiego hitu, który jest obecnie najchętniej wybieranym z oferty typerskiej na piłkę nożną.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

W ramach opisywanej akcji promocyjnej gracze otrzymują darmowy zakład bukmacherski, który może być wykorzystany do grania na jedną z dyscyplin dostępnych w ofercie eWinner. Wszystkie kursy na zbliżające się mecze można sprawdzić na www.eWinner.pl. Nie zajmuje to więcej niż kilka chwil, podobnie jak rejestracja darmowego konta.

Freebety na puchary, czyli 30 PLN przez 3 dni!

Nie jest w tym przypadku wymagany przez eWinner kod promocyjny. Gracz musi tylko zawierać odpowiednie kupony, a premia znajdzie się automatycznie na jego koncie.

W tym przypadku można wykorzystać bonus tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej. 30 PLN otrzymuje się na obstawianie zakładów na żywo w dziale Live. Nie są przed graczem stawiane żadne specjalne wymagania w tej materii.

A jaki kupon należy postawić, by skorzystać z tej promocji? To dla nikogo nie powinno być nic trudnego, bo zasady są wyjątkowo przejrzyste, a poradzić sobie z nimi powinien nawet początkujący:

  • kurs kuponu nie może wynieść mniej niż 2.50
  • zakład może być SOLO lub AKO
  • w kuponie musi znaleźć przynajmniej jeden zakład związany z Ligą Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji
  • stawka kwalifikacyjna to 59 PLN – nie więcej, nie mniej!
Specjalny bonus od eWinner - freebety 90 PLN
Specjalny bonus od eWinner – freebety 90 PLN

Premia specjalna od eWinner. Na początek aż 610 PLN!

Żaden ranking bukmacherów nie jest w stanie oddać potrzeb wszystkich obstawiających. Tymczasem eWinner, choć nie najbardziej znany w Polsce, zbiera pozytywne opinie w sieci.

Kto nie ma jeszcze konta na stronie www.eWinner.pl założy je w kilka chwil. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest do odebrania 110 PLN jako zakład bez ryzyka i do 500 PLN przy kolejnej wpłacie. Razem daje to do 610 PLN do zgarnięcia!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce