Gdzie obejrzeć FAME MMA 3 przez internet?

30 marca 2019 roku odbędzie się gala FAME MMA 3 w Łodzi. Gdzie będzie można ją obejrzeć poza Atlas Areną? Jest już oficjalna informacja i wiemy, w jaki sposób udostępniona zostanie transmisja online!

Gdzie obejrzeć FAME MMA 3 przez internet?
Gdzie obejrzeć FAME MMA 3 przez internet?

FAME MMA 3 stream online

Podczas FAME MMA 3 obejrzymy w akcji blisko dwudziestu zawodników ze świata polskiego YouTube’a, Instagrama oraz innych mediów społecznościowych. Start imprezy zaplanowano na dzień 30.03.2019. Wydarzenie odbędzie się w obiekcie Atlas Arena w Łodzi.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W karcie walk prawdziwą perełką bez wątpienia będzie starcie siostry Godlewskiej z Martą Linkiewicz. Obie panie pokłóciły się już na pierwszej konferencji prasowej przed galą. ZOBACZ VIDEO:

I KONFERENCJA FAME MMA 3

BYŁ OGIEŃ‼️🔥🔥🔥 I BYŁY DYMY‼️🥊🥊🥊I KONFERENCJA FAME MMA 3 za nami. Razem z Kruszwil pobiliśmy rekord oglądalności polskiego YouTube'a. 200.000 WIDZÓW LIVE‼️ Nie obyło się bez dymów. Poznaliśmy przeciwniczkę Marty Linkiewicz, znamy już wszystkie walki i wiemy, że 30 marca będzie gorąco‼️Musicie tam być ➡️ https://famemma.ticketos.plPPV rusza już 4 marca ♥️

Opublikowany przez FAME MMA Niedziela, 24 lutego 2019
Linkiewicz Godlewska spięcie na konferencji

Jak obejrzeć FAME MMA 3?

Nie tylko karta walk została już opublikowana. Wiemy także, jak obejrzeć FAME MMA 3 przez internet! Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich gal z tego cyklu, organizatorzy zdecydowali się na wypuszczenie streamu w systemie PPV.

Jeżeli chcesz wykupić dostęp do transmisji internetowej najbliższego FAME MMA, musisz jedynie wejść na stronę gali oraz kliknąć odpowiedni przycisk. Reszta zostanie ci opisana na bieżąco!

Do tej pory oficjalnym sponsorem gal FAME MMA był bukmacher legalny LV BET. To właśnie u niego, prawdopodobnie, będzie można znaleźć zakłady na FAME MMA 3 i to już na parę dni przed startem imprezy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce