Typy na galę FAME MMA 3 online!

69

Kto wystąpi na gali FAME MMA 3 i kiedy dokładnie się ona odbędzie? Sprawdźcie, jakie są aktualne typy bukmacherskie na to wydarzenie i poznajcie pierwsze istotne informacje na jego temat!

Typy na galę FAME MMA 3 online!
Typy na galę FAME MMA 3 online!

Nie mamy wątpliwości, że obstawianie FAME MMA 3 będzie cieszyło się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Pierwsza w naszym kraju gala freak fightów z każdą kolejną edycją staje się coraz popularniejsza i nie wydaje się, by ten trend miał się zmienić w najbliższym czasie.

Kiedy dokładnie będzie miało miejsce FAME MMA 3? Prawdopodobnie w pierwszym kwartale roku 2019. Organizatorzy eventu po drugiej odsłonie imprezy przyznali wprost, że potrzebują chwilowej przerwy na zregenerowanie sił.

Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić kto walczy na FAME MMA 3. Prawdopodobnie pierwsze rozmowy z potencjalnymi zawodnikami już miały miejsce, ale o szczegółach nie informowano w żadnych mediach branżowych.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet sprawdź ofertę na www.lvbet.pl

Jaki kod promocyjny podać u bukmachera?

Mówi się, że na kolejnym FAME MMA możemy zobaczyć w akcji Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę, ale nie jest to news, który byłby gdziekolwiek potwierdzony.

Zakłady bukmacherskie FAME MMA 3 na pewno dostępne będą u legalnego bukmachera LvBET, który jest oficjalnym sponsorem imprezy. Pierwsze kursy powinny pojawić się tuż po ogłoszeniu karty walk. Kiedy tylko to nastąpi, od razu damy wam o tym znać!

Legalne obstawianie MMA i nie tylko – www.Etoto.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy na galę FAME MMA 3 online!
5 (100%) 1 vote