Typy na galę FAME MMA 3 online!

Kto wystąpi na gali FAME MMA 3 i kiedy dokładnie się ona odbędzie? Sprawdźcie, jakie są aktualne typy bukmacherskie na to wydarzenie i poznajcie istotne informacje na jego temat!

Typy na galę FAME MMA 3 online!
Typy na galę FAME MMA 3 online!

FAME MMA 3 obstawianie walk

Nie mamy wątpliwości, że obstawianie FAME MMA 3 będzie cieszyło się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Pierwsza w naszym kraju gala freak fightów z każdą kolejną edycją staje się coraz popularniejsza i nie wydaje się, by ten trend miał się zmienić w najbliższym czasie.

Tym razem FAME MMA odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to wyjątkowa gala, ponieważ zobaczymy podczas niej pierwszy w historii cyklu pojedynek pomiędzy dwiema kobietami. Wystąpi w nim Monika „Esmeralda” Godlewska. Nie ma co ukrywać, że to osoba, która przyciągnie na event ogromną widownię!

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Monika Godlewska jest osobą bardzo kontrowersyjną i jest tego świadoma. Nagrywała piosenki, w których dotykała tematy religijne czy hymn Polski, więc wiadomo, że wielu ludziom zaszła za skórę. Ten czynnik wpływa na to, że wiele osób kibicuje Marcie, bo chcą zobaczyć jak Monika dostaje za przeszłość” – mówi organizator imprezy w rozmowie z portalem NaTemat.

Kiedy dokładnie będzie miało miejsce FAME MMA 3? Start zaplanowano na godziny wieczorne w dniu 30 marca 2019 roku. Łącznie zobaczymy blisko 10 walk. Oficjalny fight card gali wygląda następująco:

  • Kamil Hassan “Hassan” vs. Maksymilian Wiewiórka “Wiewiór”
  • Łukasz Langowski “Boy Flash” vs. Marcin Wójcik “Mnich Terminator”
  • Krystian Wilczak “Krycha” vs. Bartek Brzeziński “Ruby”
  • Dawid Ambroziak “Ambro” vs. Kasjusz Życiński “Don Kasjo”
  • Filip Marcinek “Filipek” vs. Patryk Karaś “Ryba”
  • Piotr Witczak “Bonus BGC” vs. Szymon Wrzesień “Taxi Złotówa”
  • Marta Linkiewicz “LinkiMaster” vs. Monika Godlewska “Esmeralda”
  • Dawid Malczyński vs. Amadeusz Roślik “Ferrari”
  • Szymon Kasprzyk “Isamu” vs. Daniel Pawlak “DeejayPallaside”

Kto wygra na FAME MMA 3?

Wiemy już zatem, kto walczy na FAME MMA 3. Kolejną kwestią jest, którzy zawodnicy uznawani są za faworytów, a jakich skasuje się na porażkę. Niestety, kursy bukmacherskie nie zostały jeszcze opublikowane, dlatego nie wiadomo, co na temat poszczególnych zestawień sądzą eksperci… o ile w tym przypadku takich uda się znaleźć.

Mówi się, że na kolejnym FAME MMA możemy zobaczyć w akcji Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę. Byłby to z pewnością hit, ale o tym porozmawiamy dopiero przy okazji kolejnej gali!

I KONFERENCJA FAME MMA 3

BYŁ OGIEŃ‼️🔥🔥🔥 I BYŁY DYMY‼️🥊🥊🥊I KONFERENCJA FAME MMA 3 za nami. Razem z Kruszwil pobiliśmy rekord oglądalności polskiego YouTube'a. 200.000 WIDZÓW LIVE‼️ Nie obyło się bez dymów. Poznaliśmy przeciwniczkę Marty Linkiewicz, znamy już wszystkie walki i wiemy, że 30 marca będzie gorąco‼️Musicie tam być ➡️ https://famemma.ticketos.plPPV rusza już 4 marca ♥️

Opublikowany przez FAME MMA Niedziela, 24 lutego 2019

Zakłady bukmacherskie FAME MMA 3 dostępne są u legalnego bukmachera LvBET, który jest oficjalnym sponsorem imprezy.

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński1.42 – 2.80
Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel Pawlak1.40 – 2.80
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „TaxiZłotówa” Wrzesień1.70 – 2.07
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roslik1.46 – 2.55
Bartek „Ruby” Brzeziński – Krystian „Krycha” Wilczak2.14 – 1.66
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś1.71 – 2.06
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka1.95 – 1.79
Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska1.44 – 2.65
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Term.” Wójcik4.20 – 1.20

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce