Gdzie oglądać MMA-VIP 3 w internecie?

Miłośnicy freak fightów czekają z wielką niecierpliwością na galę MMA VIP 3, która już 29.10.21. Gdzie ją obejrzeć? Oto informacje na temat tego, kiedy jest transmisja, jak ją obejrzeć oraz… ile to wszystko kosztuje.

Gdzie oglądać MMA-VIP 3 w internecie?
Gdzie oglądać MMA-VIP 3 w internecie?

Gala MMA VIP 3. Kontrowersyjna karta walk – kto walczy?

Nie mogło być inaczej – gala MMA VIP 3 jest na ustach bardzo wielu internautów, a wszystko głównie dlatego, że ma bardzo kontrowersyjną kartę walk. Zaplanowane pojedynki bardzo trudno jest nazwać standardowymi. Dziewięć starć będzie miało miejsce w hotelu Scout, a wśród nich zobaczymy – po raz pierwszy w Polsce – aż dwie walki kobiet z mężczyznami. Wystąpią w nich „Polski Ken” oraz „Mua Boy” – obaj są doskonale znani każdemu, kto orientuje się w najnowszych trendach internetu.

Zaskoczeniem jest na pewno fakt, że do oktagonu znów wraca Marcin Najman. Organizator gali MMA-VIP wydaje się nie umieć żyć bez sportu, gdyż po raz kolejny po ogłoszeniu zakończenia kariery zdecydował się ją wznowić. Tym razem rywalem „El Testosterona” będzie Rysiek z „Chłopaków do wzięcia”, programu telewizyjnego emitowanego w Polsacie.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Tak prezentuje się karta walk MMA-VIP 3:

  • Remi Gruchała – Paweł „Scarface” Jendruczko
  • Michał „Polski Ken” Przybyłowicz – Wiktoria Domżalska
  • Dariusz „Lew” Kaźmierczuk – Marek Molak
  • Damian „Damiano Cygano” Kamowski – Daniel „Achtung” Wrześniewski
  • Kazik Klimat – Maciej „GSP” Gandziarowski
  • Marcin Najman – Ryszard „Szczena” Dąbrowski
  • Michał „Wampir” Pasternak – Kornel „Korniko” Zapadka
  • Kamil Gmosiński – Piotr „Henio” Szczygieł
  • Urszula Siekacz – Piotr „Muaboy” Lisowski

Transmisja MMA-VIP 3. Czy będzie dostępny stream online?

Sytuacja pandemiczna w Polsce pozwala na oglądanie imprez sportowych na żywo, dlatego też MMA-VIP 3 chętni będą mogli zobaczyć w Częstochowie. Ceny wejściówek zaczynają się od 100 złotych, dzięki czemu można nazwać je przystępnymi. A co w przypadku tych, którzy nie będą mogli zobaczyć MMA VIP 3 live?

Specjalnie dla nieobecnych w Częstochowie przygotowano MMA VIP 3 stream online. Każdy chętny może obejrzeć relację wideo z gali za pośrednictwem internetu, a potrzebuje do tego jedynie odpowiedniego urządzenia jak komputer czy tablet oraz łącza pozwalającego na swobodne korzystanie z treści online w dobrej jakości obrazu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pewno w sieci będzie bardzo wiele stron, które będą pisały o tym, że jest gdzieś dostępne MMA VIP 3 za darmo. Tego typu portale zawsze powstają przy okazji popularnych wydarzeń związanych z freak fightami. Kto jednak miał już przynajmniej raz do czynienia z czymś takim, na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku gal MMA w dzisiejszych czasach nie ma mowy o darmowych transmisjach.

Nie będzie też nigdzie dostępna MMA VIP 3 transmisja TV. Tego rodzaju wydarzenia nie są pokazywane w telewizji i to już raczej jest wiadome nie od dzisiaj. Marcin Najman przygotował dla fanów jedynie system PPV i to z niego muszą skorzystać ci, którzy chcą zobaczyć zaplanowane walki.

MMA VIP 3 w systemie PPV. Ile to kosztuje, jak kupić?

PPV to jedyny sposób na to, by obejrzeć galę MMA VIP 3 w internecie. Jaki jest koszt? Dostęp można uzyskać już za niespełna 30 złotych. Trzeba przyznać, że kwota ta nie wszystkim przypadła do gustu, ale pewne jest już to, iż nie zostanie zmieniona.

MMA VIP 3 online PPV
MMA VIP 3 online PPV

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków w portalu dedykowanym MMA-VIP 3 PPV, by zapewnić sobie oglądnie transmisji z tego wydarzenia na żywo. Płatności dokonuje się za pomocą dobrze wszystkim znanych metod jak karta płatnicza czy ekspresowy przelew, a usługa może być realizowana od razu.

Typy na MMA VIP 3. Kto jest pewniakiem do zwycięstwa?

Obstawianie MMA VIP 3 również wzbudza bardzo duże zainteresowanie fanów walk celebrytów w naszym kraju. Nic dziwnego, bo można na graniu pewniaków sporo zarobić.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl czeka na graczy pełna oferta zakładów na wszystkie walki zapanowane na częstochowski event. Z kursów jasno wynika, kto powinien wygrać, a w których pojedynkach trudno o wskazanie wyraźnego faworyta.

Na pewno o zwycięstwo spokojny może być Marcin Najman. Jego przewaga i fizyczna, i wynikająca z doświadczenia sprawia, że tak naprawdę nikt nie daje najmniejszych szans Ryszardowi Dąbrowskiemu. Niskie kursy są też na Michała „Wampira” Pasternaka, który zmierzy się z Kornelem Zapadką. Jeżeli chodzi o te najbardziej kontrowersyjne starcia, Piotr „Muaboy” skazywany jest na klęskę w starciu z Urszulą Siekacz, natomiast Michał „Polski Ken” – według opinii środowiska – powinien polec z Wiktora Domażalską.

Każdy, kto chce obstawiać swoje typy na MMA-VIP 3, może to zrobić na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Dla nowych klientów przygotowano tutaj 20 PLN bez depozytu. Do wpisania jest przy rejestracji kod promocyjny „BETONLINE„!

W pakiecie na start zgarnąć można do 600 PLN jako zakład bez ryzyka. Oprócz tego do otrzymania jest jeszcze 100% do nawet 2100 PLN przy drugim depozycie na konto.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce