Gram Grubo Europejskie Puchary. 14% więcej!

Totolotek przygotował dla graczy ofertę, w ramach której można zdobyć aż 14% wygranych więcej, niż u innych legalnych bukmacherów. Poznajcie szczegóły tej ciekawej promocji!

Gram Grubo Europejskie Puchary. 14% więcej!
Gram Grubo Europejskie Puchary. 14% więcej!

Gram grubo

W tym przypadku to coś więcej, niż tylko obniżony podatek u bukmachera. Gracze zarejestrowani w Totolotku mają prawo do tego, by otrzymać jeszcze więcej dodaktowych wygranych, niż wynosi opłata na rzecz państwa.

Aby móc korzystać z tej promocji, trzeba mieć konto bukmacherskie. Inne warunki dotyczą już samego kuponu kwalifikującego się do bonusu. Poniżej przedstawiamy wam, co dokładnie musi zawierać zakład promocyjny, aby przyznano dzięki niemu 14% wygranych ekstra!

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Minimum jeden typ z meczem z europejskich pucharów
  • Kurs ogólny wynoszący 2.00 lub więcej
  • Zakłady Toto-Mix bądź Live.

Oferta dostępna jest do odwołania. Warto podkreślić, że liczą się w niej typy na mecze piłkarskie rozgrywane w ramach europejskich pucharów, czyli Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Kwalifikacje także bierze się pod uwagę!

totolotek obstawianie
Gram grubo typy bukmacherskie

Czy możliwe jest obstawianie przez telefon i jednoczesne korzystanie z tej promocji? Tak, ponieważ w tym przypadku aktywność mobilna traktowana jest tak samo, jak ta tradycyjna.

Szczegóły dotyczące obrotu dodatkowych środków można znaleźć w oficjalnym regulaminie promocji, który dostępny jest na stronie bukmachera.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce