Obniżony podatek bukmacherski w LV BET

106

Nikt nie lubi płacić zbyt wysokich podatków u legalnych bukmacherów. W LV BET problem znika przy okazji meczów Ekstraklasy, a wszystko dzięki wyjątkowej ofercie specjalnej! 

Obniżony podatek bukmacherski w LV BET
Obniżony podatek bukmacherski w LV BET

Promocja obowiązuje do dnia 23 lipca 2018 do godziny 20. Osoby zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl mają prawo do skorzystania z niej bez konieczności dokonywania zapisu czy podawania specjalnych haseł.

W ramach oferty obniżającej podatek można poprzez aplikację mobilną typować najbliższe mecze piłkarskiej Ekstraklasy z zaledwie 6% stawką podatkową! To całkiem sporo, bo pozwala zarobić znacznie więcej, niż na co dzień!

Polskie rozgrywki są trudne do przewidzenia. Dlatego warto, byś zajrzał na polskie strony z darmowymi typami i sprawdził, jak eksperci stawiają na pierwszą kolejkę Ekstraklasy. Może się okazać, że będzie to dla ciebie niezwykle pomocne!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet sprawdź ofertę na www.lvbet.pl

kursy bukmacherskie lvbet

Żaden kod promocyjny u bukmachera w tym przypadku nie jest potrzebny, ale trzeba mieć na uwadze, że promocja podatkowa dostępna jest jedynie w aplikacji mobilnej LV BET. Jeżeli obstawisz Ekstraklasę w tradycyjny sposób, będziesz musiał zapłacić 12% podatku, zamiast wspomnianych już 6!

Do promocji liczą się zakłady pojedyncze, przedmeczowe, a także te stawiane w dziale Zakłady Na Żywo.

Wszelkie aktywności w aplikacji za środki bonusowe nie kwalifikują się do obniżenia podatku.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Obniżony podatek bukmacherski w LV BET
5 (100%) 1 vote