Obniżony podatek bukmacherski w LV BET

457

Nikt nie lubi płacić zbyt wysokich podatków u legalnych bukmacherów. W LV BET problem znika przy okazji meczów Ekstraklasy, a wszystko dzięki wyjątkowej ofercie specjalnej! 

Obniżony podatek bukmacherski w LV BET
Obniżony podatek bukmacherski w LV BET

Promocja obowiązuje do dnia 23 lipca 2018 do godziny 20. Osoby zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl mają prawo do skorzystania z niej bez konieczności dokonywania zapisu czy podawania specjalnych haseł.

W ramach oferty obniżającej podatek można poprzez aplikację mobilną typować najbliższe mecze piłkarskiej Ekstraklasy z zaledwie 6% stawką podatkową! To całkiem sporo, bo pozwala zarobić znacznie więcej, niż na co dzień!

Polskie rozgrywki są trudne do przewidzenia. Dlatego warto, byś zajrzał na polskie strony z darmowymi typami i sprawdził, jak eksperci stawiają na pierwszą kolejkę Ekstraklasy. Może się okazać, że będzie to dla ciebie niezwykle pomocne!

kursy bukmacherskie lvbet

Żaden kod promocyjny u bukmachera w tym przypadku nie jest potrzebny, ale trzeba mieć na uwadze, że promocja podatkowa dostępna jest jedynie w aplikacji mobilnej LV BET. Jeżeli obstawisz Ekstraklasę w tradycyjny sposób, będziesz musiał zapłacić 12% podatku, zamiast wspomnianych już 6!

Do promocji liczą się zakłady pojedyncze, przedmeczowe, a także te stawiane w dziale Zakłady Na Żywo.

Wszelkie aktywności w aplikacji za środki bonusowe nie kwalifikują się do obniżenia podatku.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl