BetClic kod promocyjny. Wykorzystałeś „KOD500”?

Aby rozpocząć obstawianie na stronie bukmachera BetClic, wystarczy założyć u niego darmowe konto. Trzeba jednak mieć też na uwadze, iż tylko przy rejestracji można wykorzystać kod promocyjny!

BetClic kod promocyjny. Wykorzystałeś "KOD500"?
BetClic kod promocyjny. Wykorzystałeś „KOD500”?

Betclic kod na start

W ramach oferty specjalnej nowi gracze mogą otrzymać nawet 500 PLN w formie zwrotu. Dodatkowe środki przyznawane są od przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Betclic kod promocyjny właśnie dlatego brzmi „KOD500„. Odnosi się to do maksymalnej wartości bonusu, jaki można zgarnąć. Co by nie mówić, nie bez powodu ta oferta cieszy się dużą popularnością.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bukmacher Betclic na telefonie także jest dostępny i również na urządzeniu przenośnym masz możliwość zgarnięcia premii. Nieważne więc, gdzie obecnie czytasz o kodzie – premia czeka na ciebie cały czas!

Jaki kod promocyjny do Betclic?

Bonus powitalny Betclic dostępny jest tylko dla nowo zarejestrowanych graczy. Podobnie jak z kodem promocyjnym – ten także można wykorzystać jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera!

Pamiętaj, że KOD500 wpisuje się w ostatniej rubryce formularza rejestracyjnego. Nie masz w późniejszym czasie już takiej możliwości!

Czy kod jest aby na pewno aktywny? Oczywiście, że tak i nigdy się to nie zmieni! A gdyby akurat wystąpiły jakieś problemy, zostaniesz o tym poinformowany przez zarejestrowaniem konta!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce