Jak obrócić bonus powitalny w Betcris?

Bukmacher legalny Betcris dla nowych graczy ma bonus powitalny do 200 PLN. Jak go obrócić, by można było dokonać wypłaty środków z konta? Sprawdź aktualny poradnik na ten temat!

Jak obrócić bonus powitalny w Betcris?
Jak obrócić bonus powitalny w Betcris?

Bonus od Betcris. Dla tych, którym nie zawsze się powodzi

Mimo że przed zagraniem kuponu większość osób skrupulatnie sprawdza statystyki meczów w aplikacji bukmachera czy na jego stronie, potrafią w świecie sportu przydarzyć się takie niespodzianki, jakie bardzo trudno było przewidzieć. Przygotowany przez markę Betcris bonus powitalny jest stworzony właśnie dla tych, którym niespodziewane przegrane potrafią spędzać sen z powiek.

Ile dokładnie można otrzymać za założenie konta w Betcris? Jakiego rodzaju bonus został tutaj przygotowany? Co trzeba zrobić, aby pojawił się on na naszym nowo utworzonym koncie?

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Dobra wiadomość jest taka, że każdy nowy klient jest uprawniony do tego, by zgarnąć specjalny bonus na start w Betcris. W tym celu wystarczy wejść na www.Betcris.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po podaniu wszystkich danych i wykonaniu niezbędnych kroków, można przejść do obstawiania. Po założeniu profilu zadaniem gracza jest zagranie kuponu:

  • SOLO lub AKO
  • za co najmniej 20 PLN
  • z zakładami z oferty przedmeczowej lub live
  • z kursem całkowitym co najmniej 1.80
  • zawierającego dowolne zdarzenia z oferty bukmachera

Uwaga! Nie można skorzystać z zakładu powitalnego w formie freebetu, jeśli postawimy kupon kwalifikacji, a następnie skorzystamy w nim z cashout.

Wszystkie osoby, które po rejestracji konta postawią zakład, jak ten podany powyżej, mogą skorzystać z premii na start. Tutaj jest to freebet, czyli darmowy zakład. Jego wartość maksymalna to nawet 200 PLN!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betcris freebet. Jak działa premia od tego bukmachera?

Na stronie internetowej legalnego bukmachera Betcris można otrzymać nawet 200 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu zagranego po utworzeniu stałego konta i zagraniu pierwszego zakładu (warunki podane są powyżej).

O tym, jak dokładnie działa w Betcris freebet powinno się informować na każdym kroku, jednak jest zupełnie inaczej. A wynika to z faktu, że to dopiero świeży bukmacher w naszym kraju i nie ma o nim dużej ilości materiałów. A gdy ktoś szuka bardzo rzetelnego źródła informacji, dość szybko może się zawieść.

Nie warto ufać stronom, które tylko na pozór zdają się dbać o typerów. Bardzo często poradniki powstają po to, by zachęcić kogoś do założenia konta w jednym miejscu i robią co mogą, by inne oferty nie wyglądały już tak korzystnie. W naszym przypadku możecie liczyć na fakty wyłożone na tacy. Wydanie opinii to coś, co pozostawiamy wam.

Aby skorzystać z freebetu, trzeba zagrać kupon z kursem łącznym co najmniej 2.50. Liczą się w tym przypadku tylko zakłady AKO, w którym znajdą się minimum trzy, naszym zdaniem, najlepsze typy bukmacherskie. A gdy coś pójdzie tak, jak nam się wydawało – na koncie typerskim pojawi się zwrot.

W przypadku bukmachera Betcris nie mamy do czynienia ze zwrotem 100% zagranej stawki, tak jak ma to miejsce chociażby na www.eFortuna.pl. Tutaj otrzymuje się 50% postawionych środków i to dopiero po odjęciu podatku, czyli zagranie za 200 złotych nie oznacza, iż otrzymamy 100 zł zwrotu. Przypominamy, iż w Polsce typuje się ze stawką podatkową 12%.

Oficjalna strona Betcris
Oficjalna strona Betcris

Jak obrócić bonus powitalny w Betcris?

Jedna kwestia to to, jak wygląda premia na start, a inna to, jak obrócić bonus powitalny w Betcris. Czy jeżeli bukmacher przekaże na nasze konto jakieś środki, to musimy je jeszcze obstawiać, zanim wypłacimy?

Najważniejsze jest to, by pamiętać, że w kuponie freebetowym nie można typować czegoś o kursie niższym niż 1.25. Czas na wykorzystanie zakładu to natomiast 7 dni od momentu jego przyznania.

Zawsze warto sprawdzać to, co mówi nam regulamin o danej promocji. Na szczęście, w przypadku strony Betcris nie ma żadnych bardzo skomplikowanych i trudnych do zrozumienia punktów. Z nich natomiast jasno wynika, że na ten moment nie trzeba obracać środków, jakie zostały nam przyznane w ramach zwrotu.

Na pewno minie jeszcze nieco czasu, zanim pojawi się dużo opinii na temat Betrcis. Obecnie ten bukmacher oceniany jest bardzo różnie przez typerów. Nie można powiedzieć, by oferował coś, co ma szansę konkurować z najwyższymi premiami dostępnymi na rynku. Wydaje się jednak, iż jest spora szansa na to, by za jakiś czas o tej firmie zrobiło się głośniej. W końcu to serwis o międzynarodowym zasięgu, który pierwsze lata działalności ma za sobą. Swego czasu Betcris reklamował sam Ronaldinho!

Plusem freebetu w Betcris jest to, że nie trzeba obracać tych środków, które już zostały nam przyznane. To na pewno doceni bardzo wielu graczy, chociaż niektórym nie powinno umknąć całkowicie, że do odebrania darmowego zakładu potrzebny jest najpierw odpowiedni kupon z całkiem sporą ilością warunków.

A jak wy oceniacie bukmachera Betcris i jego ofertę powitalną? Czy jesteście w stanie pogodzić się z pewnymi minusami, by móc odebrać premię na start?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce