Najlepsze typy dnia. Gdzie szukać?

Wielu graczy zadaje pytanie, gdzie znaleźć najlepsze typy bukmacherskie dnia. Spróbujmy znaleźć odpowiedź i jednocześnie przestrzec przed stronami, z których lepiej nie korzystać!

Najlepsze typy dnia. Gdzie szukać?
Najlepsze typy dnia. Gdzie szukać? foto: betonline.net.pl

Skuteczne typy bukmacherskie za darmo

Aby poznać skuteczne sposoby na obstawianie meczów potrzeba czasu, a nie zawsze jesteśmy w stanie wykazać się cierpliwością. Korzystanie z typów innych nie jest niczym złym, ale tylko pod warunkiem, że nie jest to dla nas jedyne źródło zakładów, jakie gramy!

Jeżeli szukamy strony, gdzie dostępne są dobre typy dnia, nigdy nie bierzmy od uwagę takich, które każą sobie płacić za „członkostwo” lub dostęp do działów VIP-ów. Jakby nie patrzeć, to próba wyłudzenia środków od początkujących i naiwnych.

„Pewniaki i typy dnia szukam na betonline.net.pl, tam setki poważnych graczy wymieniają się swoimi typami bukmacherskimi i analizami. Bardzo łatwo znaleźć typerów, którzy mają bardzo wysokie i dobre statystyki z wielu dyscyplin.” – komentarz typera

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Typy dnia od najlepszych typerów

Warto też zwracać uwagę, czy w danym portalu mamy możliwość przejrzenia historycznych statystyk, tak jest np. na forum bukmacherskim betonline.net.pl. Jeżeli jest taka opcja, bardzo dobrze świadczy to o stronie. Widać, że nie ma niczego do ukrycia, a jej twórcy znają się na bukmacherce i wiedzą, że nawet najlepszym potrafią zdarzyć się gorsze okresy – co absolutnie nie jest powodem do wstydu!

Najlepsi typerzy w Polsce, którzy typują na forum BetOnline mają skuteczność na poziomie nawet 80%. To jest najlepszy wynik w kraju. Inna strona na której są skuteczne analizy bukmacherskie to typydnia.net.pl. Tam również znani typerzy mają świetną skuteczność i warto dać im szansę.

BetOnline.net.pl – darmowe analizy i typy dnia.

Zanim przyjdzie wam do głowy granie na wysokie stawki z cudzymi typami, upewnijcie się, czy dany typer jest rzeczywiście godny uwagi! Przygotujcie się także na to, że tym razem może mu nie pójść po waszej myśli. Nie możecie go za to w żaden sposób obwiniać, bo w końcu nikt nie namawia was do grania z cudzymi typami!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce