Jak powiększyć wygrane u bukmachera? Każdy kupon w Betclic to więcej nawet o 50%!

Bukmacher legalny Betclic pozwala zdobywać wygrane większe nawet o 50%! Jak to możliwe? Służy do tego specjalna promocja o nazwie Multi Plus, z której może korzystać każdy zarejestrowany typer!

Jak powiększyć wygrane u bukmachera? Każdy kupon w Betclic to więcej nawet o 50%!
Jak powiększyć wygrane u bukmachera? Każdy kupon w Betclic to więcej nawet o 50%!

Betclic Polska – wygrane większe o połowę!

Na pewno wszyscy doskonale kojarzą już wiele promocji, jakie rzadziej lub częściej można spotkać na stronie oficjalnej Betclic. Nie każdy może jednak kojarzyć Multi Plus, a to naprawdę ciekawa opcja!

Dzięki promocji od Betclic Multi Plus każdy gracz ma szansę na zgarnięcie premii od wygranych. Już pięć zdarzeń na kuponie daje nam ekstra premię 7 procent, ale wystarczy dołożyć do tego kilka zdarzeń, by zainkasować zysk większy od standardowego o połowę!

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba w ogóle zapisywać się do promocji, a bonus jest dodawany do kuponu automatycznie. Betclic nie wymaga od graczy, by ci dodawali wszystko ręcznie.

Bonus Multi Plus. Ile można zdobyć ekstra?

Ile można zyskać i za co konkretnie? Bonus Betclic przyznawany jest w zależności od tego, ile zdarzeń znajdzie się na kuponie promocyjnym. Każde zdarzenie to potencjalnie większa wygrana!

Betclic działa w Polsce legalnie. Nie ma co martwić się o to, że w tym przypadku padniemy ofiarami oszustwa albo nasz bukmacher zamknie konto ze względu na problemy z polskimi władzami.

Jeżeli chcemy korzystać z promocji od Betclic Polska, możemy to śmiało robić. Trzeba pamiętać jednak o tym, że wymagane jest darmowe konto typerskie. Na szczęście, to da się założyć w kilka chwil!

betclic ile wynosi bonus?
betclic ile wynosi bonus?

Kod promocyjny, czyli akcja specjalna na start w Betclic

Nowo zarejestrowani mogą liczyć na dostępny w Betclic bonus, który jest przyznawany jako cashback 510 złotych. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego wystarczy wpisanie kodu „KOD510„!

Betclic cały czas organizuje promocje dla graczy. Na naszej stronie znajdziecie aktualne informacje o większości z nich. Konkursy, dodatkowe premie od wygranych? Naszej redakcji nie umknie żadna okazja tego typu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce