Jak zostać graczem BetClic w Polsce?

381

Chciałbyś założyć konto u bukmachera BetClic? Jego legalna odsłona jest już dostępna w naszym kraju – teraz i ty możesz rozpocząć korzystanie z niej!

Jak zostać graczem BetClic w Polsce?
Jak zostać graczem BetClic w Polsce?

BetClic rejestracja konta

Aby obstawiać mecze na stronie BetClic, twoim zadaniem jest założenie konta bukmacherskiego w tym portalu. Proces jest bezpłatny i można go ukończyć o każdej porze dnia i nocy.

BetClic rejestracja nie powinna sprawić problemów nawet tym osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z obstawianiem.

etoto kod bonusowy. Freebet 20 PLN
etoto kod bonusowy. Freebet 20 PLN

Darmowe konto w BetClic

Co bardzo ważne, możliwe jest założenie konta nie tylko na stronie tradycyjnej, ale również w BetClic na telefonie. W każdym z tych przypadków możesz też odebrać przygotowany bonus powitalny, który wynosi 1000 PLN!

Konto w BetClic zakładasz tylko raz, podobnie jak tylko raz możesz odebrać bonus powitalny u tego bukmachera. Pamiętaj o tym, by w późniejszym czasie nie żałować wpłacenia małej kwoty pieniędzy!

Uwaga! Zakładanie konta BetClic nie jest możliwe na międzynarodowej stronie należącej do tego bukmachera. Tylko polska edycja portalu jest legalna i spokojnie można na niej grać.

W BetClic obstawiać może każda pełnoletnia osoba. Bukmacher nie ma w planach otwierać punktów stacjonarnych, dlatego granie online to w jego przypadku jedyny wybór!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl