Jaki bukmacher bez weryfikacji daje bonus?

644

Bukmacher bez weryfikacji nie wymaga pokazania dokumentów przy rejestracji konta. A który z nich oferuje nowym graczom bonus powitalny? Oto szczegóły, które warto sprawdzić!

Jaki bukmacher bez weryfikacji daje bonus?
Jaki bukmacher bez weryfikacji daje bonus?

Bukmacher bez weryfikacji. Bonus do odebrania dla każdego!

Bonusy bukmacherskie to pieniądze przyznawane przez bukmachera. Zazwyczaj są to środki, które trzeba przeznaczyć na obstawianie, a dopiero później można wykorzystać na dowolny cel.

Mimo że wiele osób uważa odbieranie premii za swego rodzaju hobby, mało kto lubi poświęcać dużo czasu na rejestrację konta bukmacherskiego. Właśnie dlatego bukmacher bez weryfikacji to znakomita propozycja dla tych, którzy założenie konta bukmacherskiego chcą załatwić w kilka chwil.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Coraz więcej bukmacherów w naszym kraju decyduje się na dopuszczenie do oferty osób, które jeszcze nie przedstawiły dokumentu potwierdzającego tożsamość. Przykładem może być chociażby ten najbardziej znany w Polsce, czyli STS.

Jaki bukmacher daje kasę na start?

Każda strona do obstawiania pozwala na odebranie bonusu powitalnego. Niektóre z nich są niezbyt okazałe, a inne – wręcz przeciwnie. Nie to jednak ma tutaj znaczenie – liczy się fakt, że opcja odebrania premii jest jak najbardziej możliwa! I to nawet u bukmachera, który nie wymaga weryfikacji danych.

Trzeba liczyć się z tym, że każdy bukmacher ma jakieś konkretne zasady dotyczące odbioru czy obrotu. Może się okazać, iż tylko cześć premii może być odebrana przez niezweryfikowane konta – zawsze trzeba tego typu informacje sprawdzać!

Na ten moment najwyższy bonus powitalny dostępny jest na stronie bukmachera Betfan. Mowa tutaj o kwocie 3000 zł + 100 zł zakładu bez ryzyka z kodem „BETFAN„!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl