Jaki bukmacher zamiast Bwin w Polsce? Sprawdź, by legalnie obstawiać!

Chcesz obstawiać mecze w legalny sposób? Do tej pory korzystałeś z Bwin Polska, ale ten bukmacher na ten moment nie ma licencji? Zobacz, gdzie warto założyć konto!

Jaki bukmacher zamiast Bwin w Polsce? Sprawdź, by legalnie obstawiać!
Jaki bukmacher zamiast Bwin w Polsce? Sprawdź, by legalnie obstawiać!

Bwin w Polsce. Co wiadomo?

Bwin Polska należał do jednego z najpopularniejszych portali w naszym kraju, jednak po ustawie hazardowej z roku 2017 zmuszony był zamknąć swoją dzialalność na terytorium państwa nad Wisłą. Niestety, mimo obietnic, trudno przypuszczać, by marka z tego wpisu miała w najbliższym czasie wrócić do graczy z Polski.

Właśnie dlatego, że Bwin w Polsce nie jest dostępny, bardzo dużo osób pyta się o to, jaką markę wybrać, by zastąpić tego konkretnego bukmachera. I chociaż mamy już ponad 10 legalnych buków, tylko kilku powinno spełnić oczekiwania miłośników zagranicznych bukmacherów.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Popularny bukmacher STS wydaje się być dobrym wyborem dla osób, które chcą otrzymać na start bonus bez depozytu, obstawiać z dobrymi kursami, a przy tym oglądać mecze za darmo. Jet to na ten moment najchętniej wybierana strona przez graczy w naszym kraju i nie dzieje się tak bez powodu!

STS bukmacher online oferuje:

  • Szybkie wypłaty wygranych (w kilka minut!)
  • Darmowe meczyki przez internet
  • Dobre kursy
  • Duży wybór dyscyplin do obstawiania
  • Wirtualne Sporty
  • Aplikację Mobilną na telefony z Androidem i iOS-em
  • Wiele, wiele więcej, a przede wszystkim…
  • Bonus bez depozytu z kodem „BETONLINE”!

Niektóre portale piszą o tym, że Bwin wrócił do naszego kraju pod nazwą PremiumBull. Prawdopodobnie jest w tym sporo prawdy, ale należy pamiętać, że granie na tego typu stronach jest niezgodne z prawem i grożą za to niemiłe konsekwencje!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce