Karty online forBET – poker, blackjack, wojna

ForBET to bukmacher, którego można nazwać nie tylko jednym z najświeższych na polskim rynku, ale i takim rozwijającym się w tempie niemal ekspresowym. Pomimo, że swoją działalność rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku, ambitnie podchodzi do konkurowania z mocniejszymi stażem operatorami z polskiej sceny bukmacherskiej, zawsze starając się prezentować jak najbardziej konkurencyjną względem ofertę. O ile jej podstawą są standardowe zakłady wzajemne, buk daje dostęp także do innych usług, zawsze ściśle związanych z typowaniem. Jedną z tych najnowszych są gry karciane, stanowiące swoistą odpowiedź na Betgames od firmy STS. Z czym tak właściwie mamy tu do czynienia? O tym powiemy w naszym przewodniku.

Karty online forBET - poker, blackjack, wojna
Karty online forBET – poker, blackjack, wojna

Czym są gry karciane w forBET?

Gry karciane w forBET to nowa usługa, która umożliwia wszystkim typerom zrzeszonym wokół serwisu internetowego tego bukmachera obstawianie symulowanych gier karcianych. Dostarczaniem usługi zajmuje się TVBet, a każda z dostępnych w usłudze gier (opisujemy je w sposób dogłębny w dalszej części przewodnika) rozgrywa się na żywo, przy udziale krupiera. Mimo więc, że przypomina strukturą sporty wirtualne, różni się od nich zarówno przedmiotem obstawiania, jak i użyciem algorytmu komputerowego, który tutaj jest zastąpiony prawdziwym człowiekiem – krupierem, który zarządza przebiegiem symulacji i rozdaje karty.

W grach karcianych nie bierzemy bezpośredniego udziału – oglądamy ich przebieg i podejmujemy decyzje typerskie. Dokładnie w taki sam sposób, jak w przypadku standardowych zakładów live.

TVbet forBET – w co można grać?

Jako że usługa gier karcianych forBET tvBET wciąż znajduje się w zalążku, bukmacher obecnie daje dostęp do trzech gier – pokera, wojny oraz Blackjacka. Niewykluczone jednak, że w niedługim czasie w jej obrębie pojawią się i inne pozycje. Poniżej przedstawiamy pokrótce zasady każdej z tych już dostępnych, wraz z zaznaczeniem modeli obstawiania oraz tego, co w każdej z nich jest najważniejsze.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Gra w wojnę w grach karcianych forBET

Wojna w wersji bukmacherskiej przyjmuje taką samą formę, jak ta znana z rzeczywistości. W rozgrywce bierze tutaj udział jeden gracz i krupier. Dzieli się ona na dwa etapy: w pierwszym kartę dostaje gracz, a w drugim – krupier. Zwycięża ten uczestnik rozgrywki, który posiada kartę na wyższym poziomie. W przypadku kart o równym poziomie, dochodzi o wojny i choć w świecie rzeczywistym ma ona swoje konsekwencje, w usłudze gier karcianych jest ona jednym z trzech wyników (czymś na kształt remisu).

W wojnie typować możemy zwycięzcę lub wynik remisowy wybranego rozdania, ale też- na każdym z etapów – kolejną kartę, która zostanie rzucona (poprzez określenie jej koloru lub rodzaju).

Gra w pokera w grach karcianych forBET

Poker w usłudze gier karcianych forBET rządzi się zasadami Texas Hold’em – najpopularniejszej jego odmiany. Jego zasady są przystępne, a rozgrywka w nim – bardzo dynamiczna. Sześciu graczy (krupier nie bierze udziału w rozgrywce) otrzymuje dwie karty wspólne i, w połączeniu z wybranymi z pięciu ogólnodostępnych, musi stworzyć układ mocniejszy od układów przeciwników (wszystkie układy dostępne są na stronie bukmachera). Na początku każdego rozdania każdy gracz otrzymuje dwie karty unikalne dla siebie. w drugiej jego fazie na stół trafiają trzy pierwsze karty ogólnodostępne, a w trzeciej i czwartej – po jednej kolejnej. Przed każdą z tych faz możliwe jest typowanie.

Opcje bukmacherskie na typowanie pokera sprowadzają się do dwóch podstawowych: stawiania na wygraną konkretnego gracza (obojętnie, jakim układem wygra) albo zwycięstwo konkretnym układem (tu bez znaczenia jest, który z graczy się nim posłuży).

Jak grać w legalne karty online w forBET?
Jak grać w legalne karty online w forBET?

Gra w Blackjacka w grach karcianych forBET

ForBET jest jedynym polskim bukmacherem, który w swojej ofercie posiada typowanie Blackjacka. ten rządzi się swoimi standardowymi zasadami. Naprzeciw siebie staje więc dwóch graczy (krupier tylko rozdaje karty), a ich zadaniem jest jak największe zbliżenie się do liczby 21 wartością kart, które dostaną (wartość kart od 2-10 odpowiada nominałowi na nim widocznemu, as to 1 punkt, walec 2, dama 3, a król – 4). W pierwszym etapie obaj gracze dostają dwie karty – obecność kolejnych etapów rozgrywki zależy od jej przebiegu.

Jeśli nie zostanie spełniony żaden z niżej wymienionych warunków, krupier będzie rozpoczynał kolejną fazę rozgrywki, dokładając po jednej karcie dla każdego z graczy. Rozdanie może się zakończyć tylko wtedy, gdy:

  • Obaj gracze będą mieli przynajmniej 17 punktów.
  • Któryś z graczy przekroczy 21 punktów – to tak zwany bust, w wyniku którego automatycznie przegrywa.
  • Któryś z graczy w pierwszej rundzie zdobędzie „złoty punkt’, a zatem dwa asy – daje mu to automatyczną wygraną.

Jeżeli chodzi o opcje bukmacherskie, możemy tu pokusić się o typowanie wyniku (wygranej któregoś z graczy albo remisu), ale też kilku innych rzeczy:

  • Wystąpienia bustu, o którym mówiliśmy wcześniej, a który zakłada przekroczenie granicy 21 punktów przez któregoś graczy.
  • Braku bustu.
  • Rozstrzygnięcie określoną ilością kart – dwiema, trzema, czterema lub pięcioma.
  • Liczbę punktów zwycięzcy – od 17 do 21.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce