KSW 45. Gdzie stream online?

45. Konfrontacja Sztuk Walki rozpocznie się wieczorem w dniu 6 października 2018 roku. Miejsce? Stadion Wembley w Londynie. Walka wieczoru? Starcie Michała Materli z Damianem Janikowskim! 

KSW 45. Gdzie stream online?
KSW 45. Gdzie stream online?

KSW 45 transmisja online

Październikowa Konfrontacja Sztuk Walki będzie wyjątkowa, dlatego nie mogło na niej zabraknąć wielu gwiazd i arcyciekawych pojedynków. Kibice ostrzą zęby nie tylko na main event, ale także, między innymi, freak fight z udziałem „Popka” oraz występ w oktagonie Akopa Szostaka.

Transmisja online KSW 45 dostępna będzie w systemie PPV. Dostęp do transmisji można już teraz wykupić na stronie oficjalnej imprezy. Koszt wirtualnej wejściówki to 40 PLN. Za wspomnianą kwotę uzyskujemy możliwość obejrzenia kilkugodzinnego wydarzenia z komentarzem w trzech językach, w tym polskim.

Nie wiadomo, czy najbliższy event osiągnie tak duży sukces, jak KSW 42, ale na pewno można spodziewać się, iż będzie o nim wyjątkowo głośno w mediach. Warto już teraz pomyśleć o transmisji i uzyskać do niej dostęp – później zainteresowanie może być na tyle duże, że ciężko będzie znaleźć odpowiedni moment na spokojne załatwienie tej sprawy.

Gdzie obstawiać KSW?

Wszystkie gale KSW zawsze znajdują się w ofercie najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na londyńskie wydarzenie już teraz dostępne są kursy, między innymi, na stronie Fortuna. Jeżeli nie macie jeszcze na niej konta, pamiętajcie, że nadal obowiązuje specjalny kod promocyjny!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce