Legalny bukmacher – dlaczego to jedyny słuszny wybór?

Wielu typerów ma w głowach dylemat, czy aby na pewno legalny bukmacher to coś, co powinni wybrać. Dowiedz się już teraz więcej na ten temat!

Legalny bukmacher - dlaczego to jedyny słuszny wybór?
Legalny bukmacher – dlaczego to jedyny słuszny wybór?

Legalny bukmacher czy nie?

Wystarczy przejrzeć zestawienia w rodzaju Legalny bukmacher 2019, by stwierdzić, że w naszym kraju nie brakuje stron do obstawiania z odpowiednimi licencjami. Mimo to, nadal wiele osób zastanawia się, czy to jedyny wybór.

Nielegalni bukmacherzy, mimo że nie mogą tego robić, nadal próbują kusić Polaków ciekawymi premiami i nie tylko. Problem polega jednak na tym, że to właśnie gracze są później obciążeni konsekwencjami prawnymi, a w takiej sytuacji zagraniczna firma na pewno im nie pomoże.

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Gdzie obstawiać mecze legalnie?

Nie powinieneś w ogóle zastanawiać się, czy legalny bukmacher to coś dla ciebie i czy powinieneś się w nim rejestrować. Na pewno nie powinieneś rozważać łamania prawa, a właśnie tym jest granie na zagranicznych stronach w rodzaju Expekt, 1xBet czy Bet365.

Na szczęście, polskie firmy bukmacherskie są już tak solidne, że nie muszą wstydzić się swoich ofert. Na tle konkurencji spoza naszego kraju wypadają bardzo dobrze, a niekiedy nawet lepiej!

Jeżeli chcesz obstawiać mecze w bezpieczny i legalny sposób, rób to tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Jednym z popularniejszych wybór na ten moment jest STS. Z kodem „BETONLINE” można u niego zgarnąć 29 PLN jako bonus bez depozytu!

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce