LV BET z bonusem na FAME MMA 3!

Legalny bukmacher LV BET przygotował bonus na galę FAME MMA 3. Już teraz masz szansę na to, by zgarnąć aż 50 PLN!

LV BET z bonusem na FAME MMA 3!
LV BET z bonusem na FAME MMA 3!

FAME MMA 3 typowanie online

Masz już swoje typy na FAME MMA 3? Jeżeli tak, na pewno szykujesz się na postawienie kuponu z zakładami na swoich faworytów. W przypadku wygranej, w LV BET do odebrania jest teraz 50 PLN więcej!

Premia z najnowszej promocji to 50% wygranych więcej. Maksymalnie można zgarnąć dodatkowe 50 PLN. Jeżeli więc w kuponie będziesz miał do wygrania 40 PLN i uda ci się trafić wszystkie typy, otrzymasz łącznie 60 PLN!

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach promocji gracze mogą stawiać kupony za pośrednictwem mobilnej strony, aplikacji, a także standardowego portalu do obstawiania.

FAME MMA 3 zakłady bukmacherskie

Każdy z uczestników oferty specjalnej może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Zawsze brany jest pod uwagę pierwszy kupon zagrany w okresie promocyjnym, który spełnia warunki podane w regulaminie.

Twój kupon promocyjny nie może mieć kursu mniejszego od 2.00. Jeżeli chcesz postawić zakład z powiększonymi wygranymi stawka musi wynosić przynajmniej 50 PLN.

Uwaga! Liczą się tylko i wyłącznie aktywności za środki pieniężne. Do kuponu nie można dodawać wydarzeń innych od tych, które dotyczą FAME MMA 3.

Już teraz możesz sprawdzić jakie walki FAME MMA 3 będzie można obejrzeć w Atlas Arenie w Łodzi!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce