LVbet – recenzja firmy bukmacherskiej

Zakłady bukmacherskie w Polsce mają szerokie grono zwolenników. Z czego to wynika? Jest to związane przede wszystkim z ogromnymi możliwościami na zarobienie sporych pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie. Obstawiając zakłady, można wzbogacić się nawet o kilka tysięcy złotych miesięcznie. Wystarczy mieć smykałkę do prawidłowego obstawiania przebiegu meczów lub innych wydarzeń. W dzisiejszym artykule bardzo dokładnie omawiamy ofertę jednej z najpopularniejszych firm bukmacherskich, a mianowicie LVbet. Czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Jaką ofertę LVbet ma dla swoich graczy?

LVbet - recenzja firmy bukmacherskiej
LVbet – recenzja firmy bukmacherskiej

LVbet – oceniamy stronę internetową bumachera 

LVbet to jeden z najpotężniejszych polskich bukmacherów. Można się o tym przekonać od razu po wejściu na jego stronę internetową. Dominującą barwą na stronie jest czerń, jednak całość łagodzą zółte oraz białe dodatki. W 2019 roku LVbet przeprowadził również wiele działań mających na celu uatrakcyjnienie całej strony internetowej. Zmianie uległo logo bukmachera, a także szereg oferowanych na stronie funkcjonalności.

Dzięki temu LVbet ma szansę na zdobycie jeszcze większego uznania wśród swoich zawodników. Według naszej opinii LVbet to naprawdę jeden z najlepszych bukmacherów w naszym kraju. Cały czas wprowadza nowe rozwiązania, których oczekują zarejestrowani gracze. 

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Na stronie głównej www.LvBET.pl można znaleźć wszystkie informacje, które są istotne z punktu widzenia użytkownika. Na środku jest oczywiście zlokalizowany slajder, w którym są opisane wszystkie aktualne promocje oraz najciekawsze wydarzenia. Poniżej jest lista zakładów na żywo oraz najlepszych zakładów. Po lewej stronie wzorem innych bukmacherów jest oczywiście lista oferowanych dyscyplin, zaś na górze są dyscypliny polecane.

Po prawej stronie jest specjalny przycisk, który ma na celu zachęcenie użytkowników do zarejestrowania się u tego bukmachera. Jeszcze niżej są aktualne promocje dostępne w LVbet. Na dole można z kolei zapoznać się z najistotniejszymi informacjami o LVbet oraz o drużynach, które ta firma sponsoruje. Ze strony głównej bukmachera LVbet bez żadnych problemów można dostać się do podstron dotyczących płatności, aplikacji, promocji, zakładów na żywo czy programu lojalnościowego. 

Jaka jest oferta firmy bukmacherskiej LVbet? 

W LVbet znajdziemy prawie 40 rozmaitych dyscyplin do obstawiania. Oprócz tych cieszących się największą popularnością takich jak piłka nożna, hokej, tenis bądź siatkówka, można tam także znaleźć te rzadziej typowane typu biathlon, hurling, piłka wodna czy rzutki. Rynki zdarzeń w LVbet mogą zrobić naprawdę bardzo dobre wrażenie. W przypadku piłki nożnej jest ich około 170, zaś w przypadku koszykówki 70. Młodsi gracze na pewno będą usatysfakcjonowani tym, iż oferta e-sportów w LVbet także jest niezwykle urozmaicona. Wiele osób uważa nawet, iż e-sporty to prawdziwa przyszłość zakładów bukmacherskich. 

W LVbet mamy również bardzo szeroką ofertę zakładów specjalnych na wydarzenia, które nie dotyczą sportu (niestety, nie ma jeszcze niczego podobnego do STS Betgames). Mowa tutaj o zakładach związanych z szeroko rozumianą sferą polityki, rozrywki oraz kultury. W LVbet jest także opcja skorzystania z cashoutu – polega to na tym, że gracz może zgarnąć całą lub część stawki przed zakończeniem danego spotkania. W LVbet jest także dostępna opcja szybkiego zakładu. Polega to na tym, że za pomocą jednego kliknięcia lewym przyciskiem myszy można wysłać zakład. Cała operacja zajmuje tylko kilka sekund. 

Czy w LVbet są sporty wirtualne?

Rapid Pay - szybkie wypłaty wygranych w LvBET
Rapid Pay – szybkie wypłaty wygranych w LvBET

Czy w LVbet są sporty wirtualne? Oczywiście, że tak! W LVbet na ofertę sportów wirtualnych naprawdę nie można narzekać. U tego bukmachera znajdziemy najwięcej, bo aż siedem różnych wirtualnych dyscyplin do obstawiania. Rynki zdarzeń także są bardzo dobrze zaplanowane, ponieważ jest ich aż 15 w przypadku meczów piłkarskich i tenisowych. Jakość spotkań generowanych komputerowo w LVbet jest na bardzo wysokim poziomie, co doceniają wszyscy użytkownicy. LVbet opinie wśród fanów sportów wirtualnych ma naprawdę bardzo dobre. Jest to wzór do naśladowania dla wszystkich bukmacherów w Polsce. 

Bonusy dla nowych użytkowników w LVbet – przegląd

Czy LVbet ma atrakcyjną ofertę bonusów dla nowych użytkowników? Oczywiście, że tak. Bukmacher ten wyróżnia się tym, iż znalazł złoty środek między ilością a jakością teo typu propozycji. Poniżej opisujemy najważniejsze promocje dla nowych graczy w LVbet. 

Bonus bez depozytu LvBet – 20 PLN z kodem BETONLINE

Każda osoba, która zdecyduje się na założenie darmowego konta typerskiego na www.LvBET.pl i poda przy tym Lvbet kod promocyjny (co to są kody bonusowe i jak z nich korzystać?) BETONLINE, może liczyć na jedyny w swoim rodzaju bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN.

Aby odebrać dodatkowe pieniądze (a dokładniej – freebet), trzeba jedynie dokonać pełnej rejestracji konta, a następnie napisać wiadomość e-mail do bukmachera z informacją o chęci przyznania bonusu. Nie ma w tym nic trudnego, a ta premia to dopiero początek!

Bonus od depozytów w LVbet 

Każdy nowy gracz po zrealizowaniu pierwszej wpłaty otrzymuje bonus w wysokości 100%. Oznacza to, że jeśli wpłacimy 200 złotych, całkiem za darmo otrzymamy kolejne 200. Aby tak się stało, depozyt musi wynosić minimum 50 złotych, zaś postawiony kupon ze środków bonusowych musi mieć minimum trzy zdarzenia, których łączny kurs wyniesie minimum 2,50 oraz 1,25 na każdą selekcję. 

Aktualny kod promocyjny w Lvbet
Aktualny kod promocyjny w Lvbet

Darmowy zakład 50 złotych dla kibiców 

Dodatkowe 50 złotych w LVbet mogą otrzymać wszyscy ci, którzy posiadają karnet na aktualny sezon jednego z klubów piłkarskich, które sponsoruje LVbet. Z tej promocji korzysta bardzo wiele osób, ponieważ wyróżnia się prostymi warunkami oraz dużą atrakcyjnością.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce