Mistrzowski bonus 300 PLN do odebrania!

Zakłady Bukmacherskie LvBET mają dla graczy bonus mistrzowski 300 PLN. Można go odebrać tylko przez kilka najbliższych dni!

Mistrzowski bonus 300 PLN do odebrania!

Firma LV BET staje się w Polsce coraz popularniejsza. Ma już wiele tysięcy stałych klientów z całego kraju, a wiele wskazuje, że na tym jeszcze nie koniec. Oferuje dobre kursy, sporo promocji i opcję cash-out. Niektórzy uważają, że to sprawdzony bukmacher w Polsce!

Mistrzowski bonus 300 PLN można odebrać do 15 lipca 2018 roku. Przygotowano go z myślą o kibicach śledzących piłkarskie mistrzostwa świata, ale nikt nie broni odebrać premii także fanom tenisa czy innego sportu!

W tym przypadku kod promocyjny u bukmachera nie jest wymagany! Wystarczy zalogować się na swoje konto na www.LvBET.pl, dokonać wpłaty minimum 25 PLN, a następnie aktywować bonus!

Każdy z uczestników tej promocji może skorzystać z niej jedynie jeden raz. Sprawdź już teraz, czy masz prawo odebrać bonus i pamiętaj, że liczy się zawsze pierwsza wpłata w okresie objętym akcją!

Bukmacher online Lvbet
Bukmacher online Lvbet

Posiadając bonus z mnożnikiem, który jest nieaktywny, gracz może grać kupony bez wykorzystania mnożnika, ale jedynie dysokości rzeczywistych funduszy na profilu!

15 lipca to wyjątkowa data – właśnie tego dnia rozegrany zostanie wielki finał mistrzostw świata 2018 w Rosji!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce