Mistrzowski cashback STS. 200 PLN za przegrany kupon!

Nawet najlepszym zdarzają się błędy. W STS nietrafionymi kuponami nie musisz się martwić, ponieważ teraz bukmacher przygotował do 200 PLN zwrotu dla nowych klientów!

Mistrzowski cashback STS. 200 PLN za przegrany kupon!
Mistrzowski cashback STS. 200 PLN za przegrany kupon!

Oferta opisywana w tym wpisie obowiązuje w dniach 30 kwietnia – 1 maja. Nie oznacza to, iż nie będzie jeszcze kiedyś wznawiana.

Aby otrzymać cashback od przegranego pierwszego kuponu, musisz przede wszystkim zarejestrować się w STS. Musisz to zrobić w dniach 30 kwietnia – 1 maja, jeśli chcesz ewentualny zwrot.

STS cashback to 200 PLN w formie pełnego zwrotu stawki w nietrafionym kuponie. Tylko od ciebie zależy czy zagrasz AKO, czy SOLO.

Żaden STS kod promocyjny nie jest wymagany do odebrania zwrotu, ale jeżeli chcesz poza nim otrzymać też 29 PLN bez depozytu i doładowanie do 1000 PLN za pierwszą wpłatę, po prostu wpisz przy zakładaniu konta hasło „BETONLINE„.

sts 200 złotych bez ryzyka
sts 200 złotych bez ryzyka

Nie wiesz, w jaki sposób przebiega proces zapisywania się do bukmachera? Zobacz nasz poradnik Rejestracja w STS, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego, co trzeba. A to wszystko w formie materiału wideo!

W promocji można otrzymać zwrot tylko za pierwszy kupon. Jeżeli nie trafisz drugiego czy trzeciego zakładu zagranego przez siebie na stronie STS, nie będziesz mógł ubiegać się o skorzystanie z tej promocji.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce