27 PLN na obstawianie bez wpłaty! STS promocja powitalna

Za samo założenie konta w STS można obecnie otrzymać aż 27 PLN na obstawianie i to bez wpłaty! Poznaj szczegóły na ten temat już teraz! Oto aktualna promocja powitalna u najpopularniejszego bukmachera w Polsce!

27 PLN na obstawianie bez wpłaty! STS promocja powitalna
27 PLN na obstawianie bez wpłaty! STS promocja powitalna

STS bonus za darmo

Wykorzystałeś już kod promocyjny Fortuna? Czas najwyższy sprawdzić się u innego popularnego bukmachera w naszym kraju. Już teraz konto w STS da się założyć w ciągu niecałej minuty, a na start dostępny jest bonus bez depozytu!

Najnowszy darmowy bonus STS pozwala odebrać 27 PLN bez względu na to czy postanowimy zostać na tej stronie na dłużej, czy wręcz przeciwnie. Oczywiście, to dopiero początek niespodzianek dla nowych graczy!

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak odebrać darmową kasę na obstawianie?

Jeżeli chcesz otrzymać 27 PLN za darmo, musisz przede wszystkim wypełnić formularz na stronie STS, w którym zawrzesz specjalny kod bonusowy. Poniżej znajdziesz jego pełną treść – pamiętaj, iż tylko aktualne hasło promocyjne pozwala na zgarnięcie premii na start!

Po dokonaniu pierwszego depozytu otrzymasz jeszcze nawet 1000 PLN. Wszystkie dodatkowe środki od STS możesz wykorzystać na co tylko chcesz – obstawianie piłki nożnej, siatkówki czy coś zupełnie innego!

STS to legalny bukmacher, tak więc korzystanie z jego promocji jest zgodne z prawem i nie naraża nas na żadne przykre konsekwencje. Warto przy tym dodać, że pozwala na oglądanie meczów za darmo i to nie tylko na komputerach, ale także urządzeniach mobilnych!

Obejrzyj tutorial, jak zarejestrować się w STS, by zgarnąć 27 PLN za darmo na dobry początek:

Uwaga! Bonus może być odebrany jedynie przy rejestracji. Nie wpisując kodu promocyjnego na samym początku, nie będziesz mógł tego zrobić w późniejszym terminie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce