MŚ 2018 w siatkówce. Jak obstawiać mecze?

Po piłkarskim mundialu kibiców czekają w roku 2018 mistrzostwa świata w siatkówce. Gdzie można obstawiać wspomnianą imprezę oraz na czym dokładnie polegają zakłady na tę dyscyplinę sportową? Dowiedzcie się wszystkiego, co niezbędne, by rozpocząć typowanie!

MŚ 2018 w siatkówce. Jak obstawiać mecze?
MŚ 2018 w siatkówce. Jak obstawiać mecze?

Obstawianie meczów siatkówki

Nie ma co ukrywać, że w naszym kraju (podobnie jak prawie na całym świecie) najpopularniejszą dyscypliną do obstawiania jest piłka nożna. Nie powinniśmy się jednak ograniczać i rezygnować z poszerzania horyzontów. Szczególnie, że w bukmacherce takie zachowanie może nam przeszkadzać w osiąganiu mniejszych czy większych zysków.

Siatkówka w Polsce jest sportem dość popularnym. W końcu od wielu, wielu lat mamy w nimdrużyny walczące o najwyższe cele zarówno reprezentacyjnie, jak i klubowo. I mimo że mistrzostwa świata 2018 z pewnością wśród kibiców nie będą cieszyły się taką popularnością, jak piłkarski mundial w Rosji, warto już teraz sprawdzić, jak dokładnie wyglada obstawianie siatkówki i być może właśnie od mistrzostw rozpocząć przygodę z typowaniem tej dyscypliny.

Gdzie typować MŚ w siatkówce?

Każdy dobry bukmacher posiada obecnie w swojej ofercie zakłady przedmeczowe oraz live na siatkówkę. Nie będziecie mieli więc żadnego problemu, by znaleźć portal do obstawiania dostosowany do waszych potrzeb. Jeżeli jednak planujecie założenie konta w zakładach bukmacherskich online, możecie sprawdzić, jakie obecnie dostępne są promocje i czy obowiązują kody promocyjne.

Aby przejrzeć przewidywania ekspertów na mistrzostwa, wystarczy sprawdzić aktualnie dostępne kursy. Nie ma wątpliwości, że Polacy do grona największych faworytów turnieju nie należą. Już nieraz udowadniali jednak, iż nie warto ich skreślać już na samym starcie.

Poniżej przedstawiamy wam listę trzech firm bukmacherskich, które są godne uwagi w przypadku typowania siatkówki:

Skuteczne obstawianie. Porady bukmacherskie

Co należy wiedzieć o obstawianiu siatkówki przed przystąpieniem do niego? Przede wszystkim warto poznać zasady gry. Z tym problemu raczej być nie powinno, bo większość Polaków doskonale wie, na czym polegają mecze w tej dyscyplinie. Nikogo nie powinien więc zbytnio zdziwić fakt, że zakłady bukmacherskie na siatkówkę to tylko dwa warianty typowania: zwycięstwo drużyny A bądź zwycięstwo drużyny B.

MŚ 2018 siatkówka. Zakłady Bukmacherskie
MŚ 2018 siatkówka. Zakłady Bukmacherskie

Jeżeli nie interesujecie się za bardzo siatkówką, na pewno przydadzą wam się jakieś darmowe typy na dobrych stronach internetowych. Zazwyczaj w tego typu miejscach spotkania analizują eksperci od konkretnych sportów, a ci mają na pewno znacznie szerszą wiedzą od kogoś zupełnie początkującego.

Nie chcemy jednak, by każdy sobie myślał, iż wszystko da się załatwić całkowicie bez wysiłku. Siatkówka to pasjonująca dziedzina, którą warto się zainteresować. Jeżeli tylko porządnie się w nią „wkręcicie”, na pewno nikt specjalnie nie będzie was musiał namawiać do przeprowadzania analiz bukmacherskich.

Rodzaje zakładów na siatkówkę

Jak na pewno się domyślacie, obstawiając siatkówkę, nie musimy wcale interesować się jedynie kursami na zwycięstwa poszczególnych drużyn. Firmy bukmacherskie posiadają w ofercie sporo ciekawych propozycji dla tych, którzy nie lubią prostych rozwiązań.

Jeżeli wydaje się, że jakiś faworyt może nie wygrać danego spotkania do zera, dobrym rozwiązaniem jest granie z handicapem. Stawiając na przykład typ +2.5 wystarcza nam jeden wygrany set przez dany zespół.

Na mistrzostwach świata, a szczególnie w ich początkowej fazie, nie brakuje meczów naprawdę solidnych ekip z typowymi outsiderami. Granie na zwycięstwa tych pierwszych jest zupełnie nieopłacalne, ale nie oznacza to, że takie mecze należy sobie całkowicie odpuszczać. W końcu od czego są chociażby Zakłady Na Żywo czy też typy na overy bądź undery.

MŚ siatkówka 2018 transmisje online

Z racji tego, że na tegorocznych siatkarskich mistrzostwach wystąpią Biało-Czerwoni, impreza będzie cieszyła się ogromną popularnością w naszym kraju. MŚ 2018 siatkówka online za darmo będzie można oglądać, między innymi, na oficjalnych kanałach Telewizji Polskiej. To bowiem właśnie TVP posiada prawa do pokazywania tej imprezy. Nie każdy jest z tego faktu zadowolony, co nie oznacza, iż jest to zła wiadomość!

Siatkarskie MŚ 2018. Zakłady specjalne
Siatkarskie MŚ 2018. Zakłady specjalne

Nie zawsze macie czas oglądać mecze na żywo? Najprawdopodobniej nie będzie żadnego problemu, by znaleźć retransmisje poszczególnych spotkań mistrzostw online! Być może zaoferują je nawet niektórzy bukmacherzy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce