Skuteczne sposoby na obstawianie meczów

1079

Mówią, że złote zasady nie istnieją, ale nie do końca jest to prawda. Chociaż nikt nie ma stuprocentowego sposobu na to, by skutecznie obstawiać mecze, można nauczyć się, jak minimalizować ryzyko przegranej! 

Skuteczne sposoby na obstawianie meczów
Skuteczne sposoby na obstawianie meczów

Obstawianie meczów. Czy da się zarobić?

Pytanie bardzo popularne, ale czy wszyscy znają na nie prawdziwą odpowiedź. W internecie znajdziecie dwa rodzaje stron: w jednych będą przestrzegać was przed tym, że u bukmachera na dłuższą metę nie da się zarobić, natomiast w drugich, wręcz przeciwnie, będą chcieli was przekonać, iż wygrywanie dużych sum na obstawianiu wyników meczów jest bardzo proste. Kto ma rację? W tym przypadku – nikt!

Typowanie wyników meczy to hazard, co nie oznacza, że nie można dzięki niemu powiększać sukcesywnie domowego budżetu. Jeżeli jednak decydujemy się przeznaczyć jakąś sumę na bukmacherkę, musimy pamiętać, że droga do dużego sukcesu nie jest usłana różami. Tak, będą zdarzały się wpadki i to czasem nawet bolesne. Mistrzowie też jednak muszą czasem przegrywać i warto sobie to jak najszybciej uświadomić.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak dobrze obstawiać?

Przede wszystkim trzeba nauczyć się cierpliwości godnej mistrza Yedi. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać trudne, ale jest tak naprawdę niezbędne. Owszem, zdarzają się wielkie wygrane za niewielkie stawki albo też zdobywane setki tysięcy w wielu kuponach. W takich sytuacjach decyduje jednak głównie szczęście oraz… grubość portfela osoby typującej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Jak dobrze obstawiać?
Wygrany kupon w Fortunie

Jeżeli waszym celem jest dorabianie do pensji na obstawianiu meczów, nie powinniście mieć większych problemów z realizacją swoich założeń. Warunek jest jednak taki, by do wszystkiego podchodzić z odpowiednim dystansem i dać sobie czas na zakończenie tego, co się zaplanowało.

Trzy kroki do dobrego obstawiania:

Krok pierwszy – skuteczna analiza bukmacherska, czyli umiejętność czytania statystyk oraz gry. Bez tego naprawdę trudno o sukces, a wręcz wydaje się on niemożliwy. Dobry typer, to taki, który jest w stanie przewidzieć wcześniej od innych, że w danym spotkaniu będzie dużo fauli, rzutów rożnych albo sędzia pokaże czerwoną kartkę.

Krok drugi – dobra strona z darmowymi typami. W tym przypadku nie chodzi tylko o to, by „ściągać” na ślepo każdy typ od kogoś innego. Wato jednak dyskutować na temat meczów, patrzeć, jaki tok rozumowania przyjmują inni i starać się do pewnego stopnia to wszystko analizować.

Krok trzeci – nie być zachłannym! Najgorszy wróg początkującego (i nie tylko!) to zachłanność. Przykład? Gramy cierpliwie i stopniowo powiększamy swój budżet na grę. W pewnym momencie udaje nam się dorwać „pewniaka”, ale nie zadowala nas zysk taki, jak w innych meczach, więc gramy za całość. Faworyci jednak tym razem zawodzą kibiców, a my tracimy pieniądze. Więcej tłumaczyć chyba nie trzeba – każdy powinien zrozumieć, co w tym przypadku mamy na myśli!

Jak ograć bukmachera?

Tytuł jest trochę przesadzony, a nawet prześmiewczy – w kierunku osób, które prowadzą strony z „cudownymi” taktykami gry. Ograć bukmachera po prostu się nie da. Warto grać cierpliwie, trzymać się pewnych sprawdzonych reguł i dzięki nim stopniowo zarabiać i wygrywać coraz więcej. Wpadki to jednak nieodłączny element tej zabawy i trzeba się z tym pogodzić!

Jak ograć bukmachera

Pamiętajcie też, że podczas obstawiania macie kierować się głównie własnym rozumiem. Śledźcie wyniki na żywo, oglądajcie mecze (a także czytajcie najświeższe wiadomości) i bawcie się dobrze, prognozując co wydarzy się na murawie. Po pewnym czasie zacznie sprawiać wam to naprawdę dużą frajdę, a jednocześnie będziecie mogli trochę dorobić. Perspektywa wydaje się na tyle ciekawa, że chyba warto się nieco postarać, prawda?

Jak obstawiać mecze?

Aby rozpocząć przygodę z obstawianiem, wystarczy znaleźć firmę bukmacherską oferującą przyjmowanie zakładów przez internet. Ostatnio gracze najczęściej wybierają bukmachera eToto, który daje 500 PLN bonusu na start, a także Fortuna, gdzie można otrzymać Zakład Bez Ryzyka oraz 400 PLN premii za pierwszą wpłatę dokonaną na konto bukmacherskie.

Musicie pamiętać jedynie o tym, by grać legalnie! Zagraniczni bukmacherzy tylko na pozór są lepszym rozwiązaniem – idąca z nimi w parze negatywna konsekwencja prawna może popsuć nam nie tylko wiele lat życia, ale także pozbawić wygranych zdobytych, bądź co bądź, w nielegalny sposób!

dobre obstawianie meczy

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.