Obstawianie bez podatku w legalny sposób? Prawda czy mit? W Betfan – prawda!

Obstawianie bez podatku interesuje wielu typerów. W Betfan można grać w ten sposób 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. A to wszystko legalnie i bezpiecznie!

Obstawianie bez podatku w legalny sposób? Prawda czy mit? W Betfan - prawda!
Obstawianie bez podatku w legalny sposób? Prawda czy mit? W Betfan – prawda!

Obstawianie meczów bez podatku

Betfan bukmacher to marka, o której robi się w Polsce coraz głośniej. Po pierwsze, działa zgodnie z prawem. Po drugie, pozwala na obstawianie bez podatku!

Jak dokładnie to działa? Nie ma tutaj większej filozofii – trzeba postawić kupon o konkretnych warunkach, a wszystko inne dzieje się automatycznie. Do zdobycia są wygrane większe o 14 lub 20 procent!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Betfan – bukmacher bez podatku!

Betfan przyznaje premie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest zatem ta akcja promocyjna dostępna cały czas – nieważne czy gracz jest nowy, czy ma już sporą historię zakładów zagranych na stronie bukmachera.

  • Kupon z minimum 2 zdarzeniami o kursie 2,00 – wygrane większe o 14%
  • Kupon z minimum 4 zdarzeniami o kursie 4,00 – wygrane większe o 20%

Do obstawiania wymagane jest konto typerskie. Jego założenie to maksymalnie dwie minuty, a to bez weryfikacji. Dodatkowo, na start czeka 3000 PLN jako bonus powitalny oraz ekstra 50 PLN przy wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„!

Nie trzeba martwić się o łamanie prawa. W przypadku Betfan mówimy o firmie z licencją Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie – obstawianie jest bezpieczne tak samo jak korzystanie z organizowanych promocji.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce