Legalny bukmacher bez podatku. O co w tym chodzi?

102

Znalazłeś w sieci ofertę legalnego bukmachera bez podatku? To wcale nie musi być oszustwo. Przeczytaj, o co dokładnie w tym wszystkich chodzi i jakie możesz mieć z tego korzyści.

Legalny bukmacher bez podatku. O co w tym chodzi?
Legalny bukmacher bez podatku. O co w tym chodzi?

Bukmacher bez podatku

Wiele osób mówi wprost, że nie gra zbyt często u polskich bukmacherów ze względu na podatek. Takie osoby prawdopodobnie nigdy nie miały zamiaru grać zgodnie z prawem, a znalazły do tego świetną wymówkę.

Legalny bukmacher jak najbardziej może wprowadzić ofertę bez podatku. Korzysta z tego naprawdę wiele stron z licencją! Ale o co właściwie z tym chodzi?

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Podatek bukmacherski – muszę go płacić?

Podczas korzystania z ofert „bez podatku” cały czas płacimy państwu, ale bukmacher zwraca nam to w formie większych wygranych. Właśnie dlatego często tego typu promocjom towarzyszą hasła takie jak „doładowanie wygranych”, „ekstra zysk” itp.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Podatek bukmacherski płaci się od wniesionej stawki, dlatego też łatwo jest zobaczyć, ile z zagranej przez nas kwoty trafia do skarbu państwa. Oczywiście, jest jeszcze podatek od wygranych, ale mowa tu tylko o większych zyskach.

Oczywiście, zawsze trzeba sprawdzić, jak wygląda obstawianie bez podatku w konkretnej firmie bukmacherskiej. Dobrze jest zapoznać się z regulaminem albo chociaż jego skróconą wersją.

A jakie jest wasze doświadczenie z bukmacherami legalnymi bez podatku? Korzystacie z ich usług czy uważacie to jedynie za dobry chwyt marketingowy?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.