Legalny bukmacher bez podatku. O co w tym chodzi?

365

Znalazłeś w sieci ofertę legalnego bukmachera bez podatku? To wcale nie musi być oszustwo. Przeczytaj, o co dokładnie w tym wszystkich chodzi i jakie możesz mieć z tego korzyści.

Legalny bukmacher bez podatku. O co w tym chodzi?
Legalny bukmacher bez podatku. O co w tym chodzi?

Bukmacher bez podatku

Wiele osób mówi wprost, że nie gra zbyt często u polskich bukmacherów ze względu na podatek. Takie osoby prawdopodobnie nigdy nie miały zamiaru grać zgodnie z prawem, a znalazły do tego świetną wymówkę.

Legalny bukmacher jak najbardziej może wprowadzić ofertę bez podatku. Korzysta z tego naprawdę wiele stron z licencją! Ale o co właściwie z tym chodzi?

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Podatek bukmacherski – muszę go płacić?

Podczas korzystania z ofert „bez podatku” cały czas płacimy państwu, ale bukmacher zwraca nam to w formie większych wygranych. Właśnie dlatego często tego typu promocjom towarzyszą hasła takie jak „doładowanie wygranych”, „ekstra zysk” itp.

Podatek bukmacherski płaci się od wniesionej stawki, dlatego też łatwo jest zobaczyć, ile z zagranej przez nas kwoty trafia do skarbu państwa. Oczywiście, jest jeszcze podatek od wygranych, ale mowa tu tylko o większych zyskach.

Oczywiście, zawsze trzeba sprawdzić, jak wygląda obstawianie bez podatku w konkretnej firmie bukmacherskiej. Dobrze jest zapoznać się z regulaminem albo chociaż jego skróconą wersją.

A jakie jest wasze doświadczenie z bukmacherami legalnymi bez podatku? Korzystacie z ich usług czy uważacie to jedynie za dobry chwyt marketingowy?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl