Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem. Fortuna daje 30 PLN na Live!

Na stronie bukmachera Fortuna można otrzymać bonus 30 PLN na obstawianie Live meczów Ligi Mistrzów, ale i nie tylko. Potrzebny jest tylko krótki kod promocyjny!

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem. Fortuna daje 30 PLN na Live!
Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem. Fortuna daje 30 PLN na Live!

Fortuna kod na bonus bez ryzyka

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o tych, którzy w ten wtorek (23 lutego) planują obstawianie Ligi Mistrzów. Przypominamy, że Fortuna to też jedna z nielicznych marek, w których nowi klienci mogą otrzymać na start bonus bez depozytu – obecnie jest to 20 PLN, a aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym w tym przypadku można otrzymać również 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz ekstra 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Mamy już konto na www.eFortuna.pl? To wcale nie oznacza, że dla nas nie zostały przygotowane żadne kody na bonusy. W przypadku promocji na Ligę Mistrzów do odebrania jest nawet 30 PLN zwrotu, a do wszystkiego potrzebne jest tylko krótkie hasło promocyjne brzmiące „30LIVE„. Uwaga, wielkość liter nie ma żadnego znaczenia!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus o nazwie „Live bez ryzyka” można odebrać tylko jeden raz podczas pojedynczej akcji promocyjnej. Oznacza to, iż do zgarnięcia jest w ten wtorek (23 lutego) nie więcej i nie mniej niż 30 PLN.

W live nikt nie przegrywa i jeszcze gra bez podatku!

Jeżeli polujemy na wysokie wygrane podczas obstawiania meczów europejskich pucharów, powinniśmy zwrócić uwagę na oferty tych firm, które oferują tak zwane bonusy bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14% w porównaniu ze standardową ofertą bukmacherską.

Obstawianie Ligi Mistrzów bez podatku dostępne jest bez żadnych wyjątków na www.eFortuna.pl. Nie ma tutaj żadnego znaczenia czy zdecydujemy się na zagranie kuponu w środku tygodnia, czy w weekend (liczy się też oferta pre-match).

Jak dostać bonus 30 PLN na obstawianie live bez ryzyka na eFortuna.pl?
👇👇👇

  1. Gracz wchodzi na stronę www.eFortuna.pl i loguje się na swoje konto
  2. Dokonuje wpłaty w wysokości co najmniej 30 PLN, podając kod promocyjny „30LIVE
  3. Gra swoje typy na Ligę Mistrzów w kuponie AKO lub SOLO za min. 30 PLN brutto
  4. W razie przegranej otrzymuje zwrot 30 PLN
Fortuna kod na bonus 30 PLN
Fortuna kod na bonus 30 PLN

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Gracz otrzymuje je jako punkty FKP, które można wykorzystać na zawieranie zakładów z piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych.

Bonusy bukmacherskie. Liga Mistrzów z prezentami!

Wielu legalnych bukmacherów oferuje swoim klientom premie na obstawianie meczów Ligi Mistrzów. Gdzie i co konkretnie można otrzymać? Oto aktualna tabela z najbardziej popularnymi bonusami:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Częstym wyborem wielu graczy jest też od pewnego czasu marka Superbet, której ofertę znajdziemy na www.Superbet.pl. W jej przypadku do odebrania jest tydzień gry bez ryzyka, 34 PLN jako freebet i 50 PLN na start po pierwszej wpłacie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce