Odbieranie bonusu u bukmachera. Czy to konieczne?

O bonusach w zakładach bukmacherskich pisze się bardzo wiele, ale rzadko kiedy informuje się nas o tym, czy taką premię za każdym razem trzeba odbierać. Jak to właściwie z tym jest?

Odbieranie bonusu u bukmachera. Czy to konieczne?
Odbieranie bonusu u bukmachera. Czy to konieczne?

Bonusy powitalne stały się w świecie bukmacherskim niemal standardem. Tak naprawdę nie ma obecnie strony do obstawiania, która nie pozwalałaby na zgarnięcie premii przy rejestracji. Pytanie tylko, czy zawsze z takich okazji trzeba korzystać? Okazuje się, że nie.

Mimo że premie na start pozwalają nam otrzymać więcej środków na grę, niż standardowo, należy je także obracać. To z kolei wiąże się dla niektórych ze sporymi trudnościami. Początkujący gracze często o samym fakcie konieczności postawienia bonusu kilka razy dowiadują się już po jego otrzymaniu i nie potrafią dobrze wybrnąć z takiej sytuacji.

Jeżeli nie chcecie odbierać bonusu u bukmachera, nie ma z tym żadnego problemu. Oczywiście, w takim przypadku nie interesuje was kod promocyjny oraz inne tego typu opcjonalne możliwości przy rejestracji.

Freebet Totalbet. 25 PLN do odebrania za darmo?

Nie w każdym przypadku bonus to same trudności. Zdarzają się na rynku promocje bukmacherskie, z których naprawdę warto korzystać. Przede wszystkim jednak należy uważnie czytać regulaminy. Tylko w ten sposób można uniknąć niepotrzebnych problemów.

Jeżeli liczycie na małą podpowiedź, jaką premię warto obecnie wybrać, to wydaje się, iż bardzo dobrze gracze oceniają ostatnio bonus dostępny przy rejestracji na www.eToto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce