Pewny Zakład Betclic na ostatni dzień eliminacji Euro 2020!

Przygotowany przez markę Betclic Pewny Zakład to możliwość odebrania do 40 PLN zwrotu w przypadku przegranego kuponu w ostatni dzień trwania eliminacji Euro 2020.

Pewny Zakład Betclic na ostatni dzień eliminacji Euro 2020!
Pewny Zakład Betclic na ostatni dzień eliminacji Euro 2020!

Betclic bonus na Euro 2020 (eliminacje)

Strona internetowa Betclic przygotowała specjalną promocję, dzięki której w przypadku przegranej można otrzymać do 40 PLN zwrotu. Gracz nie musi spełniać żadnych szczególnych wymagań, a tak naprawdę wystarczy, że będzie robił to, co zwykle!

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko dla tych, którzy się do niej zapiszą. Jak to się robi? Wszystko sprowadza się do paru bardzo prostych kroków, a dokładniej chodzi o:

  1. Wejście na www.Betclic.pl
  2. Zalogowanie się na konto
  3. Zajrzenie na stronę promocji Pewny Zakład
  4. Kliknięcie czerwonego przycisku „Dołącz tutaj”
sts kod promocyjny. Bonus bez depozytu
sts kod promocyjny. Bonus bez depozytu

Kupon ze zwrotem na Betclic.pl

Każdy z zarejestrowanych graczy może wziąć udział w tej ofercie specjalnej. Ważne, by po zapisaniu się do promocji postawił kupon, który będzie spełniał warunki regulaminu. W tym przypadku sprawa wygląda następująco:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kupon wielokrotny
  • Co najmniej 4 mecze na jednym kuponie
  • Kurs ogólny minimum 4.00
  • Przegrany tylko jeden typ!

Betclic nie bierze pod uwagę kuponów, które okazały się przegrane przez dwa czy trzy zakłady. Jedynie z jednym nietrafionym typem można zgarnąć do 40 PLN zwrotu i jest to warunek, od którego nie ma żadnych wyjątków!

Legalny bukmacher Betclic zapewnia, że wszystkim odpowiednim graczom przekaże środki bonusowe do dnia 21 listopada. Przed wypłatą zwrotu gracz musi obstawić go na stronie internetowej bukmachera albo jego aplikacji mobilnej.

Tylko od gracza zależy na co postawi. 19 listopada odbędą się ostatnie mecze eliminacji Euro 2020, dlatego można spodziewać się, iż tego dnia nie zabraknie ciekawych wydarzeń w ofercie bukmachera!

Kod promocyjny w Betclic to KOD510

Przypominamy, że cały czas nowi gracze mogą wykorzystać w Betclic kod promocyjny „KOD510„. Tylko z nim na start można otrzymać nawet 510 PLN cashbacku w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie postawiony po rejestracji konta!

Oferta marki Betclic jest na 100% zgodna z przepisami w Polsce. Jest to bukmacher, który ma wszystkie niezbędne zgody wydane przez Ministerstwo Finansów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce