Piłka nożna a obstawianie. Co można typować u bukmachera?

Bez wątpienia piłką nożną żyje bardzo dużo osób w Polsce. Futbol był, jest i będzie popularny. Nawet pomimo tego, że nasza reprezentacja, nie wspominając już o klubach, nie odnosi spektakularnych sukcesów w ostatnich latach. Chcesz wygrywać w tym temacie dużo pieniędzy? W przypadku piłki nożnej naprawdę nie brakuje zakładów, które można swobodnie wytypować. Co można zatem grać za pieniądze?

Piłka nożna a obstawianie. Co można typować u bukmachera?
Piłka nożna a obstawianie. Co można typować u bukmachera?

Typy krótkoterminowe – czy to dobry sposób na zarobek?

Najczęściej gracze decydują się na takie zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. Co warto wiedzieć na temat typów krótkoterminowych? Dotyczą one np. pierwszej połowy, całego spotkania. Tutaj generalnie opcji nie brakuje. Możesz np. postarać się przewidzieć, która drużyna wygra konkretną konfrontację. Masz na oku naprawdę dobry typ? Przeanalizowałeś wszystko od początku do końca? A może uważasz, że gospodarze bardzo szybko wyjdą na prowadzenie? Możesz zdecydować się zatem na nieco wyższy kurs. Trzeba tylko zagrać 1 HT zamiast typu 1 FT. Nie brakuje graczy, którzy decydują się na taki wariant. Szczególnie bierzemy tutaj pod uwagę drużyny, które są sporymi faworytami konkretnego spotkania i zazwyczaj nie kalkulują, tylko od samego początku ruszają na swoich rywali. Jakie inne zakłady są do obstawiania w ramach tej kategorii?

Typy krótkoterminowe dotyczą również łącznej liczby bramek. Najpopularniejszy zakład, z tej puli, to under/over 2.5. O co tutaj chodzi? Możesz spróbować przewidzieć, czy w konkretnym spotkaniu będzie mniej lub więcej goli. W tym przypadku cyfrą wyjściową jest 2. Osoby, które typują over 2.5, twierdzą, że w spotkaniu padną minimum 3 trafienia. Łatwo domyślić się, co przewidują gracze, którzy wskazali na under 2.5. To nie wszystko. Porządne firmy hazardowe gwarantują naprawdę dużo opcji pod tym względem. Gracze mogą również wytypować np. strzelców bramek, ilość kornerów itp.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Typy długoterminowejak się za nie wziąć, by wygrywać?

Nierzadko wybierane są także typy bukmacherskie długoterminowe. Jaka jest tutaj zasadnicza różnica? Jeśli chodzi o typy krótkoterminowe, to gracze nie muszą czekać zbyt wiele czasu na rozstrzygnięcie takich spotkań. Wytypowałeś na gospodarzy albo gości? Po zakończeniu spotkania będziesz mógł liczyć zyski albo opłakiwać straty. W przypadku typów długoterminowych sprawa wygląda nieco inaczej. Co może być m.in. obstawiane? Są to np. zakłady na cały sezon. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić, przed rozpoczęciem rozgrywek, że konkretna ekipa zostanie mistrzem kraju. Często rywalizacja o bycie najlepszym klubem trwa zaś do ostatnich kolejek.

W związku z tym pieniądze są – kolokwialnie pisząc – zamrożone nawet na kilka, kilkanaście miesięcy. Warto zauważyć, że takie zakłady długoterminowe mogą być typowane w różnych momentach. Niektórzy decydują się zrobić to przed rozpoczęciem konkretnej kampanii. Inni natomiast w jej trakcie. Wydaje się, że ta druga opcja jest mimo wszystko rozsądniejsza. Na podstawie kilku lub kilkunastu kolejek można bowiem naprawdę rzetelnie ocenić potencjał konkretnego klubu. Jakie inne typy długoterminowe są do dyspozycji graczy w firmach hazardowych? Dotyczą one m.in. strzelców.

Możesz postarać się przewidzieć, który zawodnik będzie najlepszym napastnikiem. Chodzi o największą liczbę goli na przestrzeni całego sezonu. Można również zdecydować się na typy długoterminowe h2h pomiędzy poszczególnymi ekipami. Chodzi o to, która z drużyn – na koniec sezonu – będzie miała największą liczbę punktów, więcej strzelonych goli itp.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie www.STS.pl daje aż 29 PLN bez depozytu na start. Wystarczy założenie darmowe konta!

Obstawianie piłki nożnej u bukmachera
Obstawianie piłki nożnej u bukmachera

Nie brakuje zakładów dodatkowych. Co to takiego?

Bukmacherzy internetowi pod tym względem naprawdę rozpieszczają swoich użytkowników. Dlaczego? Gracze mogą bez żadnego problemu zdecydować się również na rozmaite zakłady dodatkowe. Nie brakuje ich szczególnie uwzględniając ważne imprezy. Są to Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, kluczowe spotkania w europejskich pucharach. Możesz np. postawić, która ekipa będzie miała większy % posiadania piłki. Niektóre legalne firmy bukmacherskie wykazują się tutaj dużym humorem. Dlaczego? Gracze mają bowiem do dyspozycji rozmaite, dość śmieszne zakłady. Dotyczą one np. tego, czy w trakcie konkretnego spotkania na boisko wbiegnie nagi kibic itp.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce