Sportingbet licencja. Od kiedy legalnie w Polsce?

Zakłady Bukmacherskie Sportingbet to jedna z najpopularniejszych stron branżowych w naszym kraju. Tak przynajmniej było jeszcze przed ustawą hazardową 2017. A jak wygląda to teraz?

Sportingbet licencja. Od kiedy legalnie w Polsce?
Sportingbet licencja. Od kiedy legalnie w Polsce?

Kiedy Sportingbet legalnie w Polsce?

Sportingbet w Polsce oficjalnie zamknął swoją działalność. Obecnie na terytorium naszego kraju nie można nawet przeglądać oferty tego bukmachera, a tym bardziej się zarejestrować. Pod pretekstem „wypłaty środków ze starych kont” powstała jednak witryna Sportingbull, która jest klonem Sportingbet, jednak pod inną nazwą.

Trzeba podkreślić, że choć Sportingbull nie blokuje polskich klientów, gra w nim jest niezgodna z polskim prawem! Tylko niektórzy zagraniczni bukmacherzy w Polsce posiadają odpowiednie koncesje. Warto mieć to na uwadze i zawsze sprawdzać, jakimi zgodami chełbi się konkretna firma.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na tę chwilę prawo do oferowania zakładów wzajemnych na terytorium Polski ma dokładnie dziewięć firm. Ostatnią z nich, która już oficjalnie wystartowała, jest bukmacher Totalbet.

Sportingbet licencja PL

Firma Sportingbet na obecny moment zamknęła temat ponownego oferowania klientom z Polski swoich usług w legalny sposób. Nadal działa jedynie zgodnie z prawem Unii Europejskiej, ale trzeba pamiętać, że istnieje prawomocny wyrok mówiący o tym, że podmioty z krajów unijnych i nie tylko mają obowiązek dostosować się do polskiej ustawy hazardowej!

Czy można liczyć na to, że Sportingbet wróci do naszego kraju? Szanse na to są bardzo niewielkie, jednak wszystko może się w każdej chwili zmienić. Wystarczy, by wprowadzono jedną czy dwie korzystne poprawki do obowiązujących przepisów.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce