Wirtualne sporty Fortuna – czym są i jak je obstawiać?

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że wymagają od obstawiających czekania na dzień, w którym rozgrywa się dane spotkanie sportowe – czy to celem rozwiązania ich kuponu przedmeczowego, czy też rozpoczęcia typowania w formule „na żywo”. Nie każdy jest jednak cierpliwy, a wielu ludzi szuka alternatyw umożliwiających szybsze i bardziej dynamiczne obstawianie. Jedną z takich opcji daje Fortuna – jeden z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych polskich bukmacherów. Chodzi o jego usługę sportów wirtualnych. Czym tak naprawdę one są i jak zacząć obstawianie ich?

Wirtualne sporty Fortuna - czym są i jak je obstawiać?
Wirtualne sporty Fortuna – czym są i jak je obstawiać?

Wirtualne sporty u bukmachera Fortuna

Wirtualne sporty Fortuna to tak naprawdę odpowiedniki rzeczywistych sportów, ale rozgrywane w postaci generowanych komputerowo symulacji. Obstawiać je można o dowolnej porze dnia i nocy, przy czym same w sobie są zaprezentowane w formule przypominającej skróty wydarzeń sportowych (prezentowane są nam więc urywki pełnych spotkań) – dzięki temu wszystko rozgrywa się dynamicznie, a przykładowy mecz piłki nożnej zamiast rozgrywać się 90 minut zostaje zawarty w zaledwie pięciu. Fortuna w tym momencie oferuje możliwość obstawiania następujących dyscyplin:

  • ruchowe: piłka nożna; tenis;
  • wyścigowe: wyścigi psów; wyścigi samochodowe; wyścigi konne: żużel.

Symulacja jest pokazana w formie wizualnej, wraz z udziałem polskiego komentatora relacjonującego przebieg wydarzeń. W przypadku dyscyplin ruchowych możemy postawić na wynik spotkania, liczbę zdobytych goli (lub punktów w przypadku tenisa), albo zwycięstwo którejś z drużyn / remis w przypadku piłki nożnej, a ostateczne zwycięstwo któregoś z zawodników w tenisie.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Sytuacja jest zgoła odmienna w przypadku sportów wyścigowych – tutaj możemy wytypować zwycięzcę danego biegu, ale też obstawienie miejsca, które zajmie dany uczestnik. Nic nie stoi na przeszkodzie w tym, by obstawić oba te rezultaty.

Co zrobić, aby zacząć obstawiać wirtualne sporty w Fortunie?

Wirtualne sporty są integralną częścią witryny internetowej bukmachera Fortuna (nie są dostępne w ofercie prezentowanej przez punkty stacjonarne). Aby więc rozpocząć obstawianie, musimy:

Wejść na stronę internetową bukmachera Fortuna.

  1. Dokonać rejestracji za pośrednictwem intuicyjnego formularza na www.eFortuna.pl. Aktywny kod promocyjny „BETONLINE” – koniecznie zaznaczmy chęć otrzymania bonusów (patrz: niżej), które aplikują się również do sportów wirtualnych. Jeśli nie chcemy, nie musimy dokonywać weryfikacji – mamy na nią 28 dni, a na koncie tymczasowym możemy korzystać z pełnej oferty bukmachera
  2. Wpłacić pierwsze środki na konto – pamiętajmy, żeby wykorzystać w pełni jednorazowy bonus powitalny; niestety, obrót w bonusie powitalnym nie jest naliczany przy zabawie w sporty wirtualne.
  3. Wejść w zakładkę „Wirtualne sporty”, poobserwować, jak działa system i zacząć samemu obstawiać.
Fortuna wirtualne wyścigi
Fortuna wirtualne wyścigi

Jak odnieść sukces w sportach wirtualnych?

Podstawą korzystania z usługi Wirtualnych Sportów jest zrozumienie, że rządzą się one zgoła odmienną formułą, niż standardowe spotkania sportowe. W prawym górnym rogu ekranu odliczany jest czas do rozpoczęcia konkretnego wydarzenia – w dolnym okienku z kolei mamy podgląd oferty na najbliższe spotkana w obrębie pojedynczej dyscypliny. Pamiętajmy, że zakłady są zamykane na 10 sekund przed rozpoczęciem danego wydarzenia.

Po zrozumieniu systemów, jakie rządzą sportami wirtualnymi sportami musimy pamiętać, aby nie dać się porwać emocjom – prawdą jest, że tykający zegar nie jest dobrym doradcą. Jako że terminarz nadchodzących wydarzeń jest podawany z dużym wyprzedzeniem, możemy przeanalizować te „odpowiednio odległe”, przede wszystkim pod względem kursów, na których powinniśmy bazować. Im większy kurs na dany rezultat, tym mniejsze prawdopodobieństwo – według bukmachera – jego wystąpienia. Do nas należy decyzja, czy podejmiemy ryzyko, czy odpowiednio i rozsądnie to wyważymy.

Czy Wirtualne Sporty Fortuna to coś godnego uwagi?

Sporty Wirtualne stanowią świetne uzupełnienie standardowej oferty doświadczonego bukmachera. Są nie tylko ciekawe i emocjonujące, ale też przede wszystkim dostępne całą dobę. W znakomity sposób pozwalają więc wypełnić swój czas w oczekiwaniu na kolejne „klasyczne” spotkania sportowe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce