Typy bukmacherskie na piłkę nożną. Skuteczne obstawianie u bukmachera

Piłka nożna jest dyscypliną sportową, która w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Przekłada się to na bardzo rozległą ofertę bukmacherską właśnie na nią. Jak wygląda typowanie tego sportu i gdzie znaleźć sprawdzone typy na piłkę nożną? O tym powiemy w naszym artykule.

Typy bukmacherskie na piłkę nożną. Skuteczne obstawianie u bukmachera
Typy bukmacherskie na piłkę nożną. Skuteczne obstawianie u bukmachera

Podstawy typowania piłki nożnej

Aby sukcesywnie typować piłkę nożną, musimy podchodzić do tego rozsądnie, biorąc pod uwagę wiele czynników, a przede wszystkim interesując się tą dyscypliną (to podstawa, która pozwoli nam chętniej chłonąć wiedzę na jej temat). Pamiętajmy więc, że:

  • Najważniejsza jest analiza – aby typować skutecznie, musimy zająć się analizą – nie bazujmy wyłącznie na typach innych, budujmy swoją świadomość co do naszego obstawiania.
  • Warto patrzeć na typy dnia ekspertów – choć na typach innych nie ma co bazować, warto zwracać na nie uwagę i traktować jako wskazówki – to, gdzie ich szukać opisujemy poniżej.
  • Najlepiej zacząć od modelu przedmeczowego – obstawianie na żywo jest cięższe i wymaga od nas wiedzy, którą możemy wykorzystać spontanicznie i bez weryfikowania.
  • Powinniśmy wybrać jedne rozgrywki – piłka nożna jest sportem z całą masą rozgrywek. Warto skupić się na jednych i wypracować sobie biegłość w ich obstawianiu.
bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Typy na piłkę nożną – gdzie ich szukać?

Choć jasne jest, że nasze darmowe typy bukmacherskie na piłkę nożną nie zawsze muszą odpowiadać tym znalezionym czy w Internecie, czy też gdziekolwiek indziej, te mogą stanowić dla nas dużą wskazówkę i coś, na czym możemy w mniejszym lub większym stopniu polegać i na podstawie czego możemy korygować własne przewidywania. Aby więc znaleźć sprawdzone typy na piłkę nożną, powinniśmy sięgnąć po:

  • portale tematyczne – są one źródłem cennych i sprawdzonych informacji na temat faworytów spotkań;
  • studia przed- i pomeczowe – studia, które często są omijane przez amatorów, są kopalnią informacji od prawdziwych ekspertów, dogłębnie analizujących każde spotkanie (robiących to za nas!);
  • grupy dyskusyjne – na popularnych portalach społecznościowych znaleźć można informacje od prawdziwych wielbicieli czy to całej dyscypliny, czy też poszczególnych jej gałęzi;
  • fora bukmacherskie – fora o tematyce bukmacherskiej prezentują typy na piłkę nożną i dają możliwość ich komentowania – warto zwracać uwagę wyłącznie na te pochodzące od ich zaufanych użytkowników. Przykładem takiej strony jest dobrze wszystkim znany portal Betonline.

Co obstawiać, aby wygrywać?

Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, w typowaniu piłki nożnej – bardzo szeroko pokrywanej przez polskich bukmacherów – ważne jest wybranie jednych spośród bardzo wielu rozgrywek, a następnie opanowanie ich w pełni. Zapewni to większą skuteczność i pozwoli na łatwiejszą analizę. 

Typowanie spotkań ligowych

Wybierając wybraną ligę krajową to typowania powinniśmy jednocześnie zdecydować się na konkretny jej poziom i to w jego obrębie dokonywać analiz, przynajmniej na początku. Warto zapoznać się z terminarzem, harmonogramem i obecną sytuacją w tabeli każdej z drużyn.

Typowanie meczów reprezentacyjnych

Przy typowaniu meczów reprezentacyjnych warto bazować na statystykach, a nie emocjach – prawda, często utożsamiamy się bardziej z jednym niż drugim zespołem. Często jednak warto postawić na tego, kto jest silniejszy pod każdym względem, ale komu niekoniecznie kibicujemy. Kibicowanie warto rozdzielić od bukmacherki, przynajmniej na poziomie reprezentacyjnym.

Typowanie Ligi Mistrzów

Przy typowaniu Ligi Mistrzów – największej i najbardziej prestiżowej imprezy na poziomie klubowym – przeanalizujmy historię poprzednich jej edycji. Na pewno zauważymy, że liderzy zazwyczaj prezentują równą i jednostajną formę, stale zajmując wysokie pozycje. Spotkania Ligi Mistrzów rozgrywają się często w trakcie trwania lig krajowych – bierzmy to pod uwagę w czasie typowania, starając się opierać na nich między innymi badanie formy piłkarzy.

Typy na piłkę nożną na żywo

Obstawianie piłki nożnej w modelu na żywo jest polecane już nieco bardziej doświadczonym typerom i podczas gdy znalezione przez nas pewniaki są w stanie pomóc i dać ogólny wgląd na to, czego można się spodziewać po danym spotkaniu, obstawianie na żywo odznacza się własną specyfiką. Przede wszystkim musimy w nim reagować na to, co dzieje się na ekranie, a do wyboru mamy dużo więcej opcji, niż w przypadku tradycyjnego modelu przedmeczowego. Warto też wybrać takiego bukmachera, który będzie nam pozwalał na symultaniczne oglądanie transmisji – jest to bardzo pomocne przy tej formie zakładów.

Skuteczne typy na piłkę nożną
Skuteczne typy na piłkę nożną

U kogo obstawiać piłkę nożną?

Podchodząc do typowania piłki nożnej należy wybrać legalnego bukmachera, który da nam dostęp nie tylko do atrakcyjnego bonusu powitalnego, ale i do okazjonalnych promocji właśnie na piłkę nożną oraz przede wszystkim atrakcyjnych kursów na wybrane spotkania. Pamiętajmy, że nic nie ogranicza nas do jednego operatora, a jeśli chcemy możemy jednocześnie korzystać z usług kilku z nich.

Najciekawiej z perspektywy obstawiającego mecze reprezentacyjne przedstawia się oferta bukmachera www.STS.pl, który jest oficjalnym sponsorem polskiej drużyny narodowej.

Portal www.eFortuna.pl przedstawia najatrakcyjniejszą i najszerszą ofertę na 1 Ligę polską, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem.

www.LvBet.pl wychodzi z atrakcyjną ofertą dla kibiców Wisły Kraków, Arki Gdynia, Wisły Płock, Widzewa Łódź. To obstawiając mecze tych drużyn możemy liczyć na konkurencyjne warunki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce