STS oddaje 200 PLN nowym graczom

536

Każdy nowy gracz może liczyć na pełny zwrot stawki w przypadku przegranej w pierwszym kuponie postawionym u bukmachera STS. Co zrobić, by otrzymać nawet 200 PLN?

STS oddaje 200 PLN nowym graczom
STS oddaje 200 PLN nowym graczom

Bonus w STS przez internet

Standardowy bonus powitalny STS to 1200 PLN za pierwszą wpłatę, a do tego nawet 29 PLN bez depozytu ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„.

W ramach najnowszej oferty dla nowo zarejestrowanych graczy bukmacher ma dodatkowe nawet 200 PLN! Te pieniądze odbiera się w formie zwrotu w przypadku pierwszego kuponu postawionego u bukmachera STS online, który jednocześnie okaże się przegrany.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Promocja na europejskie puchary dostępna jest od dnia 20 do 22 sierpnia. Wszystkie kupony kwalifikacyjne muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godziny 23.59.

Bukmacher z bonusem dla nowych graczy

Tylko osoby zarejestrowane w trakcie trwania oferty specjalnej mogą zgarnąć zwrot. I to bez względu na to czy postawią kupon SOLO, czy AKO, na faworyta, czy na jakieś niespodziewane zwycięstwo outsidera.

Dostępna w STS promocja dla nowych graczy jest całkowicie legalna, gdyż marka ta działa zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Ale uwaga – zwrotu nie można odebrać w punktach stacjonarnych. Tutaj liczą się jedynie kupony zagrane przez internet.

Poszukiwaczy bonusów zachęcamy do zapisania się do powiadomień z naszego portalu. Informujemy w nich na bieżąco o najnowszych akcjach bonusowych i nie tylko!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl