Typy na Ekstraklasę. Obstawianie ligi polskiej u bukmachera

Piłka nożna jest czymś, co nie od dziś napędza świat bukmacherski. Również polscy bukmacherzy traktują ją priorytetowo, to właśnie ją uważając za motor napędowy ich oferty. Największą wagę, co jest dość zrozumiałe, przykładają do polskiej Ekstraklasy. To właśnie rodzime rozgrywki cieszą się w naszym kraju zdecydowanie największym powodzeniem. Jak je obstawiać, by odnosić w tym sukcesy? O czym pamiętać, a czego unikać? Którego bukmachera wybrać, by najbardziej rentownie realizować własne typy bukmacherskie? Te wszystkie kwestie postaramy się poruszyć w naszym poradniku.

Typy na Ekstraklasę. Obstawianie ligi polskiej u bukmachera
Typy na Ekstraklasę. Obstawianie ligi polskiej u bukmachera

Jak obstawiać polską Ekstraklasę? – nasze porady

Typowanie polskiej Ekstraklasy może wydawać się stosunkowo proste – wszystko dlatego, że każdy kibic jest z nią mniej lub bardziej zapoznany. Są to jednak pozory. Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę wymagają od nas bowiem właściwego przygotowania i odpowiedniego podejścia – jeśli oczywiście chcemy być w nich skutecznymi. Poniższe wskazówki ułatwią to nam, wytyczając nam właściwą ścieżkę do obstawiania.

1. Analizujmy wszystko, co tylko się da

Niezależnie od tego, czy obstawiamy legalny poker, czy też właśnie polską Ekstraklasę – podstawę naszego typowania powinna stanowić jak najbardziej dogłębna i dokładna analiza. Zadbajmy o to, żeby wzięła pod uwagę jak najwięcej czynników, w tym przede wszystkim aktualną formę zawodników i drużyn, ich pozycję w lidze, ale też historię meczów.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

2. Nie kibicujmy

Jednym z najczęstszych błędów u osób realizujących swoje typy bukmacherskie w obrębie Ekstraklasy jest łączenie tego z kibicowaniem, mające największy wpływ na zakłady zarówno na drużyny, które się lubi, jak i te, za którymi po prostu się nie przepada. Zawsze powinniśmy to rozgraniczać, a w razie potrzeby po prostu nie typować spotkań z udziałem naszych ulubionych drużyn (jeśli oczywiście sam ten fakt rzutuje na nasze zakłady).

3. Oglądajmy większość spotkań w jej obrębie

Oglądanie jest najlepszym sposobem na pozyskiwanie cennych informacji analitycznych, ale i doświadczenia w obstawianiu. W jego trakcie możemy typować „na sucho”, a zatem bez właściwego zakładania kuponów.

4. Przeglądajmy typy bukmacherskie

W naszym kraju mamy bardzo łatwy dostęp do dobrych i sprawdzonych typów bukmacherskich. Możemy sięgnąć po nie do prasy, specjalistycznych programów telewizyjnych, ale też studiów przed- i pomeczowych czy portali o tematyce sportowej. Przeglądajmy te typy i korzystajmy z nich jako wskazówek do obstawiania (nigdy nie kopiujmy ich w sposób bezmyślny).

5. Wybierzmy najlepszego bukmachera

Kluczowe w całym procesie jest wybranie bukmachera z jak najbardziej atrakcyjną ofertą na zakłady bukmacherskie. Solidne kursy, dużo opcji bukmacherskich oraz atrakcyjne bonusy to tylko niektóre z rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Ekstraklasę

Absolutnie wszyscy polscy i zagraniczni bukmacherzy prezentują swoim klientom ofertę na polską Ekstraklasę – u większości z nich jest to zresztą jeden z podstawowych i najważniejszych elementów ich oferty głównej. Nie każdy buk obejmuje ją jednak w tym samym stopniu i stwarza atrakcyjne warunki obstawiania. Poniżej opisujemy tych, którzy robią to zdecydowanie najlepiej.

Ekstraklasa u bukmachera STS

typy bukmacherskie na ligę polską
typy bukmacherskie na ligę polską

STS stale dba o to, by zapewniać swoim klientom jak najlepsze kursy na spotkania w obrębie Ekstraklasy. Firma pokrywa zasięgiem wszystkie spotkania w tych polskich rozgrywkach, a wiele z nich udostępnia również w formule „na żywo”, wraz z darmowymi transmisjami telewizyjnymi. Ofertę uzupełnia usługami dodatkowymi, takimi, jak legalny poker czy sporty wirtualne, umilając tym samym czas między kolejnymi spotkaniami. 

Ekstraklasa u bukmachera Fortuna

Fortuna to kolejny bardzo rozpoznawalny bukmacher, który Ekstraklasę pokrywa kompletnie i kompleksowo, pod wieloma względami będąc niemal bezkonkurencyjnym. Słynie z dobrego pokrywania również spotkań z niższych szczebli ligowych. Daje dostęp do solidnych kursów, darmowych transmisji oraz mnóstwa opcji bukmacherskich. Ofertę uzupełnia atrakcyjnymi bonusami – dla nowych i stałych graczy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce