Voucher dla graczy STS. 40 PLN na obstawianie mobilne!

W dniach 7-10 czerwca możesz odebrać w STS specjalny voucher o wartości 40 PLN. Teraz nie musisz wydawać własnej kasy na obstawianie mobilne!

Voucher dla graczy STS. 40 PLN na obstawianie mobilne!
Voucher dla graczy STS. 40 PLN na obstawianie mobilne!

STS voucher – jak odebrać?

Kod vouchera STS nie jest w tym przypadku wymagany. Ta oferta jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji obstawiać za pomocą aplikacji mobilnej.

Masz konto w STS czy też nie – ważne jest tylko to, byś po raz pierwszy pobrał na swojego smartfona aplikację, a następnie zalogował się w niej i zaakceptował bonus.

sts kod vouchera na 40 pln
sts kod vouchera na 40 pln

40 PLN na obstawianie w STS Mobile

Rejestracja w STS obecnie nie zajmuje więcej niż minutę, a wszystko dlatego, że nie trzeba od razu weryfikować danych. Jakby tego było mało, kod promocyjny STS daje 29 PLN bez depozytu na dobry początek i nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Punkty stacjonarne STS nie wliczają się do tej promocji. Twoja aktywność musi być w aplikacji mobilnej na telefonie przypisanym do konta, czyli tam, gdzie jeszcze wcześniej nikt nie obstawiał w ten sposób.

Opisywana oferta specjalna jest dostępna w dniach 7-10 czerwca. W tym czasie czekają nas aż dwa mecze piłkarskiej reprezentacji Polski. Innymi słowy, będzie co obstawiać i na co wykorzystać 40 PLN otrzymane od buka!

Aplikacja mobilna STS na ten moment dostępna jest tylko na urządzenia pracujące na systemach Android oraz iOS.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce