Wirtualne Sporty bez ryzyka w Fortunie!

Bukmacher Fortuna pozwala na obstawianie Wirtualnych Sportów bez ryzyka! Tylko w ten weekend do zgarnięcia jest premia 10 PLN za postawienie jednego kuponu!

Wirtualne Sporty bez ryzyka w Fortunie!
Wirtualne Sporty bez ryzyka w Fortunie!

Fortuna bonus na Wirtualne Mecze

Oferta specjalna obowiązuje w dniach 22-23 czerwca. Aby z niej skorzystać, nie musisz się nigdzie zapisywać. Wymagane jest jedynie posiadanie konta na stronie marki Fortuna.

W ramach opisywanej promocji można zdobyć 10 PLN bonusu w formie tak zwanych punktów lojalnościowych. Wszystkie dodatkowe środki przelane zostaną na odpowiednie konta w dniu 24 czerwca, czyli najbliższy poniedziałek.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja bukmacherska na weekend

Wirtualne sporty to znakomita propozycja dla tych, których interesuje bardzo dynamiczne obstawianie. Co ważne, nie są tu potrzebne portale jak meczyki online, gdyż każdą akcję możemy oglądać na tym samym ekranie co ofertę zakładów.

Fortuna przyzna 10 PLN każdej osobie, która spełni podane niżej warunki:

  • Postaw kupon AKO, SOLO lub MAXIKOMBI
  • Kupon będzie miał stawkę 10 PLN brutto lub więcej
  • Na kuponie znajdzie się przynajmniej jeden typ z Wirtualnych Sportów
  • Zagra w aplikacji mobilnej albo na stronie internetowej

Na jedno konto może przypaść tylko jedna premia. Od ciebie zależy na co zdecydujesz się ją wykorzystać!

Przypominamy, że nowi gracze cały czas mogą wykorzystać przy rejestracji specjalny kod promocyjny od bukmachera Fortuna. Zgarnięcie takiej EKSTRA premii jest banalnie proste – wystarczy jedynie wpisać słowo „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce