Wybory 2020. Obstawianie politycznego wyścigu. Kto wygra, jakie są typy?

Wybory prezydenckie 2020 to temat rzeka. Panująca obecnie pandemia koronawirusa sprawia, że całe nasze życie społeczno-gospodarcze uległo ogromnym zmianom. Wiele osób zastanawia się nad tym, dlaczego wybory prezydenckie mają się odbyć, skoro wszelkie inne czynności, takie jak wychodzenie do parku, lasu czy odbywanie podróży zostało całkowicie zakazane. Obecna sytuacja jest także dużym utrudnieniem dla wszystkich tych typerów, którzy dotychczas zajmowali się głównie obstawianiem tradycyjnych dyscyplin sportowych. Warto jednak wiedzieć o tym, że zagadnienia polityczne to temat, który bardzo opłaca się obstawiać u bukmacherów. Zbliżające się wybory są doskonałą okazją do tego, aby przetestować swoje umiejętności w obstawianiu zakładów u polskich legalnych bukmacherów online. W dzisiejszym artykule prezentujemy pakiet najważniejszych informacji dla graczy, którzy na wyborach prezydencki 2020 chcieliby dobrze zarobić.

Wybory 2020. Obstawianie politycznego wyścigu. Kto wygra, jakie są typy?
Wybory 2020. Obstawianie politycznego wyścigu. Kto wygra, jakie są typy?

Wybory prezydenckie – pakiet najważniejszych informacji 

Zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez marszałek Sejmu Elżbietę Witek, wybory prezydenckie 2020 mają odbyć się 28 czerwca. Partia rządząca podkreśla jednak, że wybory wcale nie muszą odbyć się w formie tradycyjnej, czyli w lokalach wyborczych. Zgodnie z zapewnieniami rządu, mogą się one odbyć w formie korespondencyjnej, co znacząco zwiększy poziom bezpieczeństwa.

Aby móc ubiegać się o urząd Prezydenta RP, trzeba założyć komitet wyborczy i zebrać odpowiednią liczbę podpisów. Państwowa Komisja Wyborcza podała, że ten obowiązek spełniło dziewięciu kandydatów. Najważniejsi z nich, którzy mają największe szanse, to: Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak i Szymon Hołownia. Pozostali kandydaci w zdecydowanej większości przeprowadzonych sondaży otrzymują bardzo niewielkie poparcie oscylujące w granicach błędu statystycznego. 

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Wybory prezydenckie 2020 – który kandydat ma największe poparcie? 

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Aktualny czas jest doskonałą okazją dla wszystkich typerów, którzy chcieliby dobrze zarobić na obstawianiu wydarzeń związanych z zaplanowaną na 28 czerwca elekcją. Aby jednak móc obstawiać te wydarzenia, najpierw trzeba pozyskać nieco informacji. Najważniejsze są oczywiście sondaże poparcia, które są przeprowadzane od początku kampanii. Do tej pory przeprowadzono ich już dziesiątki, dzięki czemu można już przypuszczać, jakie będą orientacyjne wyniki wyborów. 

Zdecydowanie  największym poparciem cieszy się obecnie Andrzej Duda – w styczniu utrzymywał on poparcie na poziomie około 40%, zaś teraz chęć oddania głosu na tego kandydata deklaruje nawet 60% badanych. Drugi w kolejności pod względem poparcia jest z reguły Rafał Trzaskowski. Trzecie miejsce przypada najczęściej zk olei Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi. Jak te informacje można przełożyć na obstawienie wydarzeń u polskich bukmacherów? Bardzo prosto. Proponujemy obstawienie dwóch typów:

Który kandydat zajmie drugie miejsce w pierwszej turze: Władysław Kosiniak-Kamysz czy Rafał Trzaskowski? Pewny typ na wybory 2020: Rafał Trzaskowski. Większe poparcie dla Kosiniaka-Kamysza jest niezwykle mało prawdopodobne.

Ilu kandydatów zdobędzie w pierwszej turze minimum 10% poparcia? Dobry typ bukmacherski: Trzech. Można to  wywnioskować po analizie rozkładu poparcia we wszystkich przeprowadzonych dotąd sondażach. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce