Zakład Bez Ryzyka 100 PLN dla nowych graczy Forbet!

Tylko w ten weekend, czyli w dniach 14-16 czerwca, do zdobycia jest Zakład Bez Ryzyka u bukmachera legalnego Forbet. Zobacz, w jaki sposób można go zgarnąć!

Zakład Bez Ryzyka 100 PLN dla nowych graczy Forbet!
Zakład Bez Ryzyka 100 PLN dla nowych graczy Forbet!

Bonus dla nowych graczy w Forbet

Niedawno pisaliśmy o tym, że w ofercie pojawił się właśnie nowy bonus powitalny Forbet. Teraz nie tylko możecie zdobyć do 2000 PLN ekstra na start, ale otrzymać również 100 PLN w przypadku przegranego pierwszego postawionego kuponu.

Na czym polega ta promocja? O co dokładnie w niej chodzi? Wszystko polega przede wszystkim na założeniu konta na stronie bukmachera Forbet. Cały proces nie zajmuje wiele czasu i jest całkowicie legalny.

etoto kod bonusowy. Freebet 20 PLN
etoto kod bonusowy. Freebet 20 PLN

Zakład Bez Ryzyka 100 PLN to zwrot pełnej stawki w przypadku pierwszego przegranego kuponu postawionego w Forbet przez internet.

Promocja jest dostępna tylko w dniach 14-16 czerwca i nie mogą z niej skorzystać osoby, które są już zarejestrowane na stronie marki organizującej akcję.

Premia na start Forbet:

  • 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • Zakład Bez Ryzyka 100% – do 100 PLN
  • 75% do 500 PLN przy drugiej wpłacie
  • 50% do 500 PLN przy trzeciej wpłacie

W ofercie liczą się kupony zagrane w weekend, natomiast pieniądze zwrócone zostaną przez Forbet w najbliższy poniedziałek, czyli w dniu 17 czerwca.

Myślisz o założeniu konta w Forbet? Przypominamy, że można u niego nie tylko obstawiać wydarzenia sportowe, ale dostępna jest także opcja, gdzie możliwe jest oglądanie meczów za darmo!

Uwaga! Cały czas przy rejestracji można wpisać Forbet kod promocyjny BETONLINE„!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce