Zakłady Na Żywo z bonusem 20 PLN u bukmachera Fortuna!

Postaw dwa kupony w sobotę i odbierz 20 PLN ekstra od legalnego bukmachera Fortuna. Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 13 kwietnia – poznaj szczegóły już teraz!

Zakłady Na Żywo z bonusem 20 PLN u bukmachera Fortuna!
Zakłady Na Żywo z bonusem 20 PLN u bukmachera Fortuna!

Zakłady Live w Fortunie

Zakłady Na Żywo u bukmachera Fortuna cieszą się ogromną popularnością. Dzisiaj możesz sprawdzić, dlaczego, a jednocześnie zyskać 20 PLN jako bonus.

Nie musisz spełniać żadnych szczególnych warunków. Twoim jedynym zadaniem jest postawienie dwóch kuponów LIVE o stawce brutto 20 PLN lub więcej.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bukmacherski Fortuna

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, możesz założyć je za darmo w każdej chwili. Teraz jest to możliwe bez weryfikacji danych i to całkowicie legalnie!

Pamiętaj, że jedynie przy rejestracji na stronie Fortuny możesz wykorzystać Fortuna kod promocyjny. Wpisując słowo „BETONLINE” zgarniasz bonus powitalny 1000 PLN + 20 PLN ekstra na dobry początek!

Chcesz wiedzieć więcej o premii na start, a także czym jest konto tymczasowe Fortuna? Na łamach naszej strony mamy wszystkie niezbędne informacje dla każdego typera!

To, co najważniejsze – oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w godzinach od 16 do 23.59. Nie liczą się w niej żadne zakłady zagrane pre-match.

Założenie konta u bukmachera Fortuna jest darmowe, a jakby tego było mało można u niego korzystać z opcji Fortuna TV i tym samym oglądać bez opłat mecze na żywo przez internet!

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce