Zakłady PULS w Etoto. Co to jest?

Nowość na polskim rynku! Leglany bukmacher Etoto wprowadził do oferty tak zwane zakłady PULS. Chcesz dowiedzieć się o co w nich chodzi? Możesz to zrobić właśnie teraz!

Zakłady PULS w Etoto. Co to jest?
Zakłady PULS w Etoto. Co to jest?

Lubisz tę adrenalinę, gdy stawiasz zakład na żywo i wyczekujesz ostatniego gwizdka sędziego albo bramki dla któregoś z zespołów? zakłady PULS to coś charakteryzującego się jeszcze większą dynamiką i wygranymi!

W Zakładach PULS stawiamy na to, czy padnie gol w ciągu najbliższej minuty, pięciu bądź dziesięciu. Na najodważniejszych czekają nawet typy na bramkę w ciągu 30 sekund!

Każdy nasz zakład jest podzielony na trzy swego rodzaju „strefy” – im późniejsza, tym lepszy zysk!

Zakład puls u bukmachera Etoto
Zakład puls u bukmachera Etoto

W tym wpisie prezentujemy tabelkę, która wyjaśnia wszystko od początku do końca i powinna rozwiać wszelkie wątpliwości nawet wśród tych, którzy jeszcze nie do końca rozumieją na czym polega nowość od Etoto.

Zakłady Puls Etoto
Zakłady Puls Etoto

Jak zagrać zakład PULS w Etoto?

  1. Etoto aplikacja mobilna – to jedyne narzędzie jakiego będziesz potrzebował!
  2. Zaloguj się na konto i przejdź do zakładki z ofertą LIVE
  3. Sprawdź, czy obok danego meczu znajduje się odpowiednia ikonka
  4. Wybierz typ i obstaw!

Jak dokładnie działa to w praktyce możesz sprawdzić w każdej wolnej chwili. A jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, pamiętaj, iż obecnie dostępny jest u niego bonus 20 PLN bez depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce