Zgarnij gadżety od Totalbet. Oferta specjalna na IEM Katowice 2019!

IEM Katowice 2019 to wspaniałe święto nie tylko dla zwyczajnych miłośników esportu, ale także i tych, którzy lubią obstawiać mecze swoich ulubionych drużyn. Bukmacher Totalbet przygotował konkurs, w którym do zdobycia są bardzo atrakcyjne nagrody!

Zgarnij gadżety od Totalbet. Oferta specjalna na IEM Katowice 2019!
Zgarnij gadżety od Totalbet. Oferta specjalna na IEM Katowice 2019!

Esport obstawianie online

Obstawianie esportu w przypadku IEM Katowice 2019 będzie bez wątpienia jeszcze popularniejsze, niż na co dzień. U bukmacherów już można znaleźć interesujące kursy i zdarzenia do gry, a to dopiero początek!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Totalbet, w czasie promocji musisz je posiadać, by móc otrzymać jedną z przygotowanych nagród, a raczej ich pakietów, ponieważ tylko w jednym przypadku do zgarnięcia jest tylko jeden prezent!

Tylko od ciebie zależy, co dokładnie otrzymasz. Liczy się głównie to, jaką ilość kuponów postawisz w dniach od 13 lutego do 3 marca. Pamiętaj, że w każdym dniu liczy się tylko jeden zagrany kupon.

Totalbet gadżety za darmo

Minimalna stawka kwalifikująca się do promocji to 25 PLN. Nie można w kuponie zawierać innych zakładów, niż te związane z rozgrywkami IEM Katowice 2019.

  • Pakiet ZŁOTY – Musisz postawić 13 kuponów przez 13 dni. Zdobywasz w nim: bluzę, t-shirt, podkładkę pod mysz, smycz i freebet 25 PLN
  • Pakiet SREBRNY – 11-12 kuponów. Do zdobycia: t-shirt, podkładka, smycz do kluczy oraz 25 PLN na typowanie!
  • Pakiet BRĄZOWY – 9-10 zakładów. Odbierasz dzięki niemu freebet w wysokości 25 PLN, który możesz wykorzystać nie tylko stawiając na esport!

Legalny bukmacher Totalbet jest w ostatnim czasie dość popularny. Przede wszystkim możliwa jest w nim rejestracja bez dowodu osobistego, ale dodatkowo na start otrzymuje się 25 PLN bez wpłaty i do 500 PLN za pierwszy depozyt!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce