Zwrot 100 PLN na Ligę Mistrzów w Totalbet!

Nie uda ci się prawidłowo wytypować meczów Ligi Mistrzów – odbierasz nawet 100 PLN zwrotu. Zobacz, na czym polega najnowsza oferta przygotowana przez bukmachera Totalbet!

Zwrot 100 PLN na Ligę Mistrzów w Totalbet!
Zwrot 100 PLN na Ligę Mistrzów w Totalbet!

Legalny bukmacher Totalbet przygotował zwrot na ostatnią kolejkę fazy grupowej tej edycji Ligi Mistrzów, jednak niewykluczone, że podobne oferty będzie organizował w przyszłości przy okazji kolejnych meczów w tych rozgrywkach.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć ewentualny zwrot? Nie ma tutaj nic skomplikowanego – wystarczy postawić kupon SOLO bądź AKO za minimum 50 PLN. W kuponie muszą znaleźć się typy na mecze z 6. kolejki Ligi Mistrzów 2018/19.

Paysafecard u bukmachera online. Jak to działa?

Zwrot u bukmachera nie może wynieść więcej niż 100 PLN. Przyznawany jest jako 50% zainwestowanych środków, a więc jeżeli gramy, na przykład, za 50 PLN, otrzymujemy 25 PLN w przypadku przegranej.

Nie trzeba się do tej promocji zapisywać w żaden sposób. Totalbet automatycznie przyznaje wszystkim graczom dostęp do oferty. Jeżeli nie masz konta u tego bukmachera, możesz założyć je w każdej chwili i również odebrać ewentualny cashback.

Oferta specjalna obowiązuje nie tylko w przypadku meczów prematch, ale również tych z działu Zakłady Na Żywo. Należy pamiętać, że promocja dostępna jest tylko w dniach 11-12 grudnia.

Nowi gracze Totalbet mogą cały czas odbierać limitowany bonus bez depozytu, a także premię za pierwszą wpłatę. Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, po prostu uzupełnij formularz rejestracyjny na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce