Zwrot na esport w Fortunie. Dla graczy nawet 20 PLN kasy!

Przegrany kupon nie musi być problemem, a w ten weekend w ogóle nim nie jest! Fortuna przygotowała dla graczy nawet 20 PLN w formie zwrotu! Zakłady na esport jeszcze nigdy nie były tak mało ryzykowne!

Zwrot na esport w Fortunie. Dla graczy nawet 20 PLN kasy!
Zwrot na esport w Fortunie. Dla graczy nawet 20 PLN kasy!

Pewniak na esport, a w razie przegranej… zwrot od Fortuny!

Nieważne czy gracz ma już swoje typy esport, czy dopiero zaczyna ich szukać. Fortuna w ofercie bierze pod uwagę wszystkie kupony zagrane w dniach 4-6 października.

Kupon promocyjny musi być zagrany za co najmniej 20 PLN brutto i zawierać przynajmniej jeden typ z esportu. Nie ma znaczenia, jakie wydarzenie się obstawia, ani jakiej gry ono dotyczy. Istotne jest za to to, że kupon musi być zagrany LIVE!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Fortuna dla każdego uczestnika przygotowała jeden zwrot. Przyznawany jest on w formie punktów FKP – nie trzeba ich w żaden sposób obracać i można od razu przeznaczyć na obstawianie – esportu i nie tylko!

Szybka rejestracja, kod promocyjny i wiele bonusów!

Do skorzystania z promocji potrzebne jest darmowe konto typerskie. Jak je założyć? Teraz to tylko chwila, bo bukmacher nie wymaga weryfikacji danych! Dodatkowo, cały czas aktywny jest kod promocyjny „BETONLINE” – dla nowych klientów jest nawet 1000 PLN bonusu powitalnego!

Fortuna to obstawianie esportu, ale także wiele, wiele więcej! W ofercie tego bukmachera znaleźć można mnóstwo zakładów na mniej lub bardziej popularne dyscypliny!

Jakie kupony są zaliczane do oferty? AKO, SOLO oraz MAXIKOMBI. Istotne jest to, by były zagrane LIVE – można ten warunek spełnić na urządzeniach mobilnych lub na tradycyjnej stronie internetowej.

Kupon promocyjny musi być rozliczony do końca 6 października, by można było w ramach promocji otrzymać zwrot. Nie warto zatem w tym przypadku decydować się na stawianie meczów o bardzo późnej, wieczorowej porze!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce