BetClic na start. Do 500 PLN za założenie darmowego konta!

BetClic na start daje nowym graczom nawet 500 PLN. Co zrobić, by otrzymać aż taką premię za założenie darmowego konta? Przeczytaj szczegóły już teraz – zajmuje to tylko chwilę!

BetClic na start. Do 1000 PLN za założenie darmowego konta!
BetClic na start. Do 1000 PLN za założenie darmowego konta!

BetClic bonus powitalny

Firma bukmacherska BetClic na polskim rynku robi prawdziwą furorę. Jej duża popularność to nie tylko zasługa renomy, ale również premii powitalnej na start!

Przygotowane przez BetClic bonusy to okazja na zdobycie dodatkowych środków na obstawianie. W przypadku prezentu na start mowa jest nawet o kwocie 500 PLN!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jeżeli interesuje cię granie w BetClic Polska, przede wszystkim musisz założyć konto. To jest w 100% darmowe i legalne, co znaczy, że nie można sobie wyobrazić lepszej sytuacji!

500 PLN – darmowe konto Betclic!

Nieważne, czy grasz w BetClic na telefonie, czy w komputerze. Nieważne, też gdzie zakładałeś konto – w każdym przypadku jest dostępny taki sam bonus powitalny!

Premia na start w BetClic to 100% wartości stawki pierwszego przegranego kuponu u bukmachera

Bukmacher może przyznać maksymalnie 500 złotych ekstra, czyli przy zagraniu za 500 na swoich faworytów!

Bonus powitalny BetClic. Krok po kroku:

  1. Wchodzimy na BetClic.pl
  2. Zakładamy konto
  3. Kod promocyjny: KOD500
  4. Kasa za przegraną w kuponie numer jeden 100% do 500 PLN!
  5. „Za hajs bukmachera baluj!” 🙂

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce