Betrally kod promocyjny dla Polaków

796

Jaki kod promocyjny można podać podczas zakładania konta bukmacherskiego na stronie Betrally? Oto najnowsze sprawdzone informacje na ten temat!

Betrally kod promocyjny dla Polaków
Betrally kod promocyjny dla Polaków

Betrally Polska licencja?

Betrally Polska jest stroną internetową, którą znajdziecie w sieci bez najmniejszego problemu. Mimo że firma nie jest w naszym kraju legalna, cały czas radzi sobie z blokadami regionalnymi i stara się wykorzystywać naiwność nieświadomych graczy.

Kod promocyjny Betrally jak najbardziej jest dostępny przy rejestracji, ale gracze z Polski nie mogą z niego korzystać w sposób zgodny z obowiązującym u nas prawem. Już sama rejestracja jest zabroniona i nikt nie powinien się na nią decydować!

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno za jakiś czas pojawiają się nowi legalni bukmacherzy, ale czy będzie wśród ich Betrally? Nic na to nie wskazuje i prawdopodobnie w najbliższym czasie ten stan rzeczy się nie zmieni.

W chwili obecnej Betrally działa na podobnej zasadzie co Bwin Polska. Nie stara się jednak mydlić oczu informacjami o rzekomym staraniu się o licencję w naszym kraju. Innymi słowy, oferuje swoją działalność na podstawie maltańskiej licencji zgodnej z prawem unijnym i stara się przekonać graczy, że jest to zupełnie legalne. W Polsce Betrally legalny nie jest.

Betrally rejestracja PL
Betrally rejestracja PL

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, że bukmacherzy legalni w Polsce to tylko tacy, którzy posiadają koncesję wystawioną przez Ministerstwo Finansów. Ostatnio zgodę tego typu uzyskał, między innymi, BetClic Polska.


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl