Bonus na Polska – Kolumbia w LV BET!

Mecz Polska – Kolumbia na MŚ 2018 już 24 czerwca. Legalny bukmacher LV BET przygotował bonus dla wszystkich graczy, którzy chcieliby otrzymać bonus w przypadku niepowodzenia Biało-Czerwonych!

Bonus na Polska - Kolumbia w LV BET!
Bonus na Polska – Kolumbia w LV BET!

Promocja ważna jest do 24 czerwca do godziny 17. Osoby, które chcą z niej skorzystać, muszą być zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl.

W ramach oferty przygotowano zwrot do 50 PLN. Cashback można otrzymać tylko i wyłącznie wtedy, gdy postawi się na zwycięstwo Polski, a kupon okaże się przegrany przez bramkę Kolumbii w doliczonym czasie gry.

Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani w LV BET, koniecznie przeczytajcie jaki kod promocyjny podać u bukmachera! Pamiętajcie, że dzięki hasłom specjalnym można na start otrzymać znacznie atrakcyjniejsze warunki, niż w przypadku normalnej oferty.

Każdy gracz spełniający wymogi automatycznie kwalifikuje się do udziału w promocji. Minimalny kurs zakładu uprawniający do udziału w promocji to 1.5, a stawka – 20 PLN.

Kursy na Polska - Kolumbia MŚ 2018
Kursy na Polska – Kolumbia MŚ 2018

W promocji biorą udział jedynie zakłady za środki własne.

Firma LV BET jest w naszym kraju z dnia na dzień coraz bardziej rozpoznawalna. Czasem umożliwia nawet obstawianie meczów bez podatku, a także daje swoim klientom możliwość typowania meczów, korzystając z aplikacji mobilnej.

Kwota wygranej nagrody w promocji na mecz Polska – Kolumbia musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

A może interesują cię jeszcze inne Bonusy bukmacherskie na MŚ 2018?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce