Bukmacher stacjonarny bez podatku

Zdarza się nadal, że wybierany jest przez graczy bukmacher stacjonarny zamiast internetowego. Czy jednak gdzieś w takim miejscu możliwe jest obstawianie bez podatku?

Bukmacher stacjonarny bez podatku
Bukmacher stacjonarny bez podatku

Dlaczego warto czasem zagrać stacjonarnie?

W dzisiejszych czasach wydaje się, że internet jest w stanie zastąpić nam dosłownie wszystko. I rzeczywiście – coraz mniej potrzebujemy wychodzić z domu, a pandemia koronawirusa najlepiej pokazała, że wiele czynności da się załatwić bez opuszczania swoich czterech ścian. Tyczy się to też obstawiania, które już od ładnych paru lat jest obecne bardziej online, aniżeli stacjonarnie.

Niekiedy jednak nawet dobrze radzący sobie gracze wybierają typowanie przez w punktach zamiast online i jest to ich świadoma decyzja. Kiedy tak się dzieje? Chociażby wtedy, gdy chce się uniknąć nałożenia jakiegoś limitu albo chcąc uniknąć podatku, grając kilka mniejszych kuponów bez rzucania podejrzeń na swoją stronę.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Wybranie bukmachera stacjonarnego może być też dobrym wyborem w sytuacji, gdy chcemy nieco zapanować nad finansami. Kiedy gra się w tradycyjnym oddziale, trudniej jest grać pod wpływem emocji i tym samym narażać się na stratę środków.

Powodów może być, rzecz jasna, bardzo wiele i nie każdy musi mieć negatywny wydźwięk. Zdarza się bowiem tak, iż ktoś chce po prostu zabić nieco rutynę i dlatego szuka sposobu na to, by grać w nieco inny sposób, niż zazwyczaj. W takim momencie także granie w punkcie się bardzo przydaje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy można grać w internecie oraz stacjonarnie?

To, co często odstrasza ludzi od grania stacjonarnego, to… niewiedza. Okazuje się bowiem, że bardzo wiele osób nadal nie ma pojęcia, że można jednocześnie grać zarówno w internecie, jak i w punktach. Nie ma znaczenia, czy u danego bukmachera mamy konto online, czy też nie – oddział i tak jest dla nas otwarty i możemy korzystać z jego usług.

To samo działa też w drugą stronę. Jeżeli do tej pory graliśmy jedynie stacjonarnie i wybieraliśmy, co logiczne, firmę, która ma oddział niedaleko naszego domu, wcale nie musimy grać w tym samym miejscu, kiedy wybieramy obstawianie online.

Obecnie możemy znaleźć takich bukmacherów, którzy w ogóle stacjonarnie nie działają. Jest ich nawet zdecydowana większość. Mimo wszystko, często gracze darzą bardziej zaufaniem takie strony, które kojarzą się również z punktami. Stąd duża popularność www.STS.pl, gdzie można odebrać 29 PLN bez wpłaty, a wystarcza do tego podanie specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Czy można obstawiać stacjonarnie bez podatku?

Kiedy ktoś decyduje się na grę u bukmachera, szybko dowiaduje się, iż u legalnych firm płaci się podatek. W ten sposób powstają różnego rodzaju poradniki jak obstawiać mecze, by nie odczuwać 12% opłaty na rzecz państwa itp. Metod jest bardzo wiele, a niektórzy upatrują ich także w oddziałach naziemnych. Czy słusznie?

W portalu internetowym niekiedy organizowane są promocje umożliwiające tak zwane obstawianie bez podatku. W przypadku punktów wygląda to już nieco inaczej, bo trudno jest tego typu akcje znaleźć. Takiemu bukmacherowi znacznie gorzej jest wprowadzić w życie podobne projekty, chociaż jest to jak najbardziej możliwe.

Co jakiś czas możemy przeczytać o promocjach bez podatku, które dotyczą nie tylko obstawiania online, ale również i tego tradycyjnego. Akcje tego typu znajdziemy chociażby okazjonalnie w Fortunie. Trudno jednak podawać jakiekolwiek szczegóły, gdyż w tej sytuacji bardzo wiele zależy od konkretnego okresu – promocje te nie są udostępniane cały czas.

Promocje stacjonarne w Fortunie
Promocje stacjonarne w Fortunie

Odpowiadając jednak na zadane wcześniej pytanie, jak najbardziej istnieje możliwość, by grać bez podatku u bukmachera stacjonarnego. Pozostaje tylko kwestia tego, kiedy, ale tutaj już odpowiedzieć nie możemy. Warto na bieżąco śledzić stronę swojego bukmachera, by nie ominęła nas żadna podobna promocja. Innym sposobem jest zapytanie się o aktualne promocje pracownika oddziału. Ten powinien mieć wiedzę na temat tego, kiedy można liczyć na granie u bukmachera bez podatku.

Jaki bukmacher online bez podatku?

Jakby na to nie spojrzeć, obstawianie meczów przez internet jest wygodniejsze od grania stacjonarnego, dlatego na dłuższą metę to właśnie jest najchętniej wybierana metoda przez typujących. Jeżeli ktoś szuka grania bez podatku online, ma szansę grać w ten sposób chociażby na www.eFortuna.pl.

Bukmacher Fortuna od poniedziałku do niedzieli pozwala na wygrywanie więcej o 14%. W środku tygodnia jest to możliwe między godziną 16.00 a 18.00, natomiast w weekendy od 12.00 do 15.00. W przypadku oferty live granie bez podatku możliwe jest przez całą dobę!

Fortuna kod promocyjny. Freebet 20 zł bez depozytu na start!
Fortuna kod promocyjny. Freebet 20 zł bez depozytu na start!

Do grania w Fortunie potrzebne jest konto, które założyć można na www.eFortuna.pl. Do wpisania jest kod promocyjny „BETONLINE„, którego użyć można jedynie przy zapisywaniu się do gry. Na dobry początek z kolei do zgarnięcia są następujące bonusy:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 600 PLN w postaci zakładu bez ryzyka
  • 100% do kwoty 2100 PLN przy drugiej wpłacie!

Firma bukmacherska Fortuna organizuje bardzo wiele promocji dla swoich klientów. Grając w tym miejscu zawsze można być pewnym tego, iż będzie mogło się odebrać wiele interesujących prezentów – za regularne obstawianie, ale i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce