Czy każdy bukmacher jest legalny?

174

Nie brakuje w internecie informacji na temat powstawania nowych bukmacherów czy różnego rodzaju ofert. Warto jednak wiedzieć, gdzie można grać legalnie, a gdzie nie jest to możliwe.

Czy każdy bukmacher jest legalny?
Czy każdy bukmacher jest legalny?

Sporo mówi się w Polsce o ustawie hazardowej, jednak cały czas nie wszyscy zdają sobie sprawę, o co dokładnie w niej chodzi. Początkujący gracze mogą być nieco zdziwieni, gdy słuchają o restrykcyjnych przepisach licencyjnych, a tymczasem zagraniczny Sportingbet nadal ma się dobrze i dostępny jest w Polsce (chociaż pod inną nazwą).

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że tylko niektórzy bukmacherzy są w Polsce legalni. Popularny swego czasu Bwin Polska nie jest obecnie u nas dostępny zgodnie z przepisami, podobnie jak wiele innych znanych marek z całego świata.

Nie oznacza to jednak, że u nas w kraju nie ma gdzie obstawiać meczów. Obecnie na rynku działa dość sporo legalnych stron bukmacherskich oraz punktów stacjonarnych do przyjmowania zakładów. Ostatnio pozwolenie od Ministerstwa Finansów uzyskał, między innymi, zarejestrowany na Malcie – BetClic Polska.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Gra u bukmachera nie jest prosta, ale przy odpowiedniej wiedzy i strategii można wyjść na plus. Warto przy tym pamiętać, że u legalnych firm bukmacherskich płaci się podatek od stawki i ewentualnych wygranych powyżej kwoty 2280 PLN. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, możecie przeczytać nasz artykuł Ile wynosi podatek u bukmachera.

Bukmacher bez podatku przez niemal 7 dni w tygodniu – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.